Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Після півтора роки спроб достукатися до росіян Арсеній Триноженко розчарувався і нарешті заблокував свій ютуб для росіян, як це колись зробив Олександр Петрик. Віддетер влоги на ютубі багаторазового Чемпіона світу з CS 1.6 будуть виходити українською мовою.

Якщо комусь цікаво, я 1.5 року намагався сформувати на ютуб каналі антивоєнне ком’юніті, таке яке у мене вийшло зробити на Твіч каналі, коли в незалежності від мови користувача, практично вся аудиторія розуміла з якою бідою зіткнулися Україна та підтримувала.

На Ютуб після кожного свого волога я читав коментарі про ракети в мій дім і про якусь “зраду”, не зрозумій кого і чого.

За підсумками мені це набридло, я перейшов на українську мову і заблокував росію, хоча чудово розумію, що в цій країні є 5%+ аудиторії, яка б і далі радо дивилася мої відео.

Може колись, коли цей народ протверезіє, я повернуся, але поки що віриться в це важко. Молодь бажає смерті українцям, тримається за путіна і репетує всякі провоєнні гасла, як бабки біля під’їзду, згадуючи 45-й рік. А відомі російські стримери і програвці вирощують путінюгент у майнкрафті.

Се ля ві.

Материалы по теме

Ceh9 став тренером Blessed. Команду Бондіка підписала організація

Український клуб Blessed повідомив про те, що знайшов організацію і зробить її анонс у вигляді пазла, який буде відкриватися по частинах.

Гравець українського клубу IKLA пішов захищати Україну до Третьої Окремої Штурмової Бригади

0

Гравець українського клубу IKLA, який ще у 2023 році виступав за команду на турнірах, які в тому числі проводив наш портал, пішов захищати Україну в лави Третьої Окремої Штурмової Бригади.

Перемога UESF. Міжнародна федерація кіберспорту IESF допускатиме на турніри росіян тільки під нейтральним прапором

Стало відомо, що після розгляду скарги Федерації кіберспорту України UESF, Міжнародна федерація кіберспорту IESF прийняла рішення дозволити росіянам виступати на їх турнірах в тому числі на майбутньому Чемпіонаті Світу в Ріяді виключно в нейтральному статусі під нейтральним прапором.

s1mple виступив на концерті Моргентшерна. Лише пів року тому росіянин обіцяв подумати над пропозицією виступити на окупованому Донбасі

s1mple в черговий раз засвітився в просуванні російської культури. Найкращий гравець світу відвідав концерт російського репера Моргенштерна у Варшаві і навіть піднявся на сцену і виступив з фристайлом.