Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

BLAST оголосили номінантів на звання найкращих гравців року на всіх позиціях. У відео ведучі по черзі обговорили всіх претендентів. Переможців номінацій і команду року BLAST World 2022 буде оголошено на фіналі BLAST Premier World Final.

 

Номінанти

До списку потрапило лише два Українці та аж 9 росіян — найбільша кількість представників з усіх країн. 

Найкращий снайпер: m0NESY, s1mple, ZywOo, sh1ro, broky

Найкращий ентріфрагер: Ax1Le, electroNic, NiKo, rain, YEKINDAR

Найкращий капітан: cadiaN, Jame, karrigan, nafany, Snappi

Найкращий люркер: blameF, huNter, KSCERATO, ropz, Spinx

Найкращий сапорт: es3tag, interz, Perfecto, sjuush, Twistzz

Найкращий тренер: B1ad3, groove, RobbaN, sAw, sycrone

Читайте також: Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Материалы по теме

Дали задню! VALVE повернула фінансування тренерів на Мейджорі під тиском спільноти CS:GO

0

Після скандалу, яку здійняла в ком’юніті новина про відмову VALVE фінансувати проїзд та проживання тренерів на офіційних турнірах, компанія дала задню і повернула все на свої місця. Вкотре ми побачили, що кіберспортивна спільнота має величезний вплив на компанію, проте часто не користується ним.

Організатори BLAST перемістили Україну в окремий від Росії регіон. Посилання на відкриті кваліфікації на BLAST Spring Showdown

0

BLAST змінив політику щодо відбіркових на свої турніри і переніс Україну до регіону Східної Європи і ряду інших країн. Раніше українці мали проходити кваліфікації на турнірах для регіону CIS (так званий СНД), проте, після початку повномасштабного вторгнення, ці турніри було взагалі скасовано.

На трансляціях BLAST Paris Major заборонили політичні заяви, а приватні трансляції тепер не можуть робити працівники студій

0

Організатори BLAST Paris Major оголосили правила сторонніх трансляцій відбіркових і інших етапів, що передують Мейджору. Стрімерам, що не мають комерційних прав на трансляції, потрібно ставити затримку 2 хвилини, не можна рекламувати будь-що і не можна робити політичні заяви.

BLAST змінюють дати Major RMR та Spring Showdown через накладки у щільному розкладі турнірів

0

Організатор турніру BLAST оголосив про зміни в датах паризьких Major RMR і Spring Showdown, перенісши Showdown на два тижні вперед і скоригувавши розклад RMR.