Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Бразильська команда LOUD виграла Чемпіонат Світу VALORANT CHAMPIONS 2022. У фіналі команда з Південної Америки здолала північноамериканську команду Optic Gaming.

Матч тривав чотири карти та закінчився з рахунком 3-1 на користь LOUD, при цьому дві з трьох виграних карт бразильці виграли на додаткових раундах.  

Переможці отримали 300 тисяч доларів і просто нереальний величезний кубок турніру. Окрім грошей за перше місце всі команди, що брали участь в турнірі, поділять між собою понад 16 мільйонів доларів від продажу внутрішньоігрового паку. 

Фантастичний кубок турніру

Склад LOUD

Склад Optic Gaming

Статистика на картах

Нагадаємо, що команда українця Кирила Карасьова зайняла на турнірі четверте місце. 

Більше інформації про турнір ви можете знайти в нашому репортажі. 

Трохи фото з турніру від організаторів

Материалы по теме

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.

Українська команда ноунеймів розриває лан в Парижі, на якому грають зірки світового рівня

0

Українська команда Team Next Level увійшла в шість найкращих команд на регулярному клубному турнірі La Coupe 5, який проходить цими днями в Парижі.

Організатори Esports World Cup 2024 розповіли, як вони розподілять 20 мільйонів доларів за командним заліком свого турніру

Організатори Esports World Cup 2024 опублікували умови розподілу 20 мільйонів доларів, які будуть розіграні між клубами не в конкретних дисциплінах, а в підсумковому заліку.

Федерація кіберспорту Росії протестує щодо рішення IESF. Каже, що залишиться вірною прапору Росії

Федерація кіберспорту Росії на своєму офіційному сайті виклала хронологію подій і висловила протест щодо рішення міжнародної федерації кіберспорту IESF допускати російських спортсменів до своїх змагань виключно в нейтральному статусі і під нейтральним прапором.