Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Організатори Call of Duty League вирішили кардинально змінити підхід до кіберспорту в грі. Нові правила допоможуть реанімувати дисципліну і сприятимуть її розвитку. Інновації виглядають просто революційно!

  1. Несплачені вступні внески будуть скасовані, а будь-які збори, стягнуті раніше з команд, будуть повернуті в повному обсязі. Хоча ми призупинили збір цих платежів багато років тому, ми назавжди скасовуємо це зобов’язання, а також повертаємо капітал Лізі.

  2. Команди отримають збільшений прибуток, пов’язаний із продажем своїх внутрішньоігрових товарів (наприклад, командних пакетів), а тепер і пакету Champs. Ми знаємо, наскільки значущими для команд можуть бути внутрішньоігрові пакети, і ми хочемо переконатися, що команди матимуть більше можливостей для досягнення фінансового успіху.

  3. Усвідомлюючи, що проведення великих подій є життєво важливим для команд і спільноти CDL, ми збільшимо існуючі суми субсидії на події для організаторів, які організовують лани рівня Majors, Opens і Champs.

  4. Команди отримають дворічну мінімальну гарантію доходу, щоб вони могли спокійніше продовжувати інвестувати в Call of Duty League.

Зміни в лізі CoD відбуваються на тлі продажу Activision Blizzard компанії Microsoft. Після придбання американською мегакорпорацією Блізів, кіберспорт, який, здається, навмисно роками гробили самі розробники, починає поступово оживати. 

Материалы по теме

Мінюст США подав позов на BLizzard за обмеження максимальних зарплат кіберспортсменів в лігах по CoD та Overwatch

Міністерство Юстиції США подало позов на Activision Blizzard, а останні погодилися на мирову угоду для врегулювання спору. Претензії до видавця ігор виникли через кіберспорт, а саме через обмеження, які компанія наклала на зарплати гравців у своїх франшизних лігах Call of Duty League та Overwatch League.

Понад 400 мільйонів доларів кіберспортивні команди винні Activision Blizzard

Згідно зі звітом незалежного журналіста та колишнього автора ESPN Джейкоба Вульфа, команди Overwatch League та Call of Duty League винні Activision Blizzard до 420 мільйонів доларів. Відмінною особливістю кіберспорту від Blizzard є франшизна система, за якою місця у турнірах команди мають купувати за десятки мільйонів доларів.