Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Чемпіон Мейджора та відомий російський кіберспортсмен Михайло Dosia Столяров поділився інформацією відносно переходу CS:GO на новий двигун Source 2, про що ходить багато чуток останнім часом.

Поки не зрозуміло, звідки у Столярова така інформація, судячи з усього це просто його думки.  

–  Зміниться абсолютно все, навіть звук зміниться. Професійним гравцям доведеться повністю перевчатися грати. Хтось просто не захоче чи не зможе грати у нову гру.

Наприклад, близько половини кіберспортсменів у CS 1.6 одразу пішли, просто не захотіли переходити на CS: GO. Однак мені здається, суть Source 2 у тому, що потрібно не 5-10 осіб, які працюють над CS:GO у Valve, а потрібно набагато більше. Вони просто не можуть перенести CS: GO на новий двигун, тому що потрібно все по новій писати. Потихеньку вони Source 2 там пишуть, можливо.

Раніше різні інсайдери повідомляли, що перехід CS:GO на  Source 2 дійсно активно готується, проте зміна відбудеться максимально непомітно для гравців. 

Материалы по теме

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.

Українська команда ноунеймів розриває лан в Парижі, на якому грають зірки світового рівня

0

Українська команда Team Next Level увійшла в шість найкращих команд на регулярному клубному турнірі La Coupe 5, який проходить цими днями в Парижі.

Організатори Esports World Cup 2024 розповіли, як вони розподілять 20 мільйонів доларів за командним заліком свого турніру

Організатори Esports World Cup 2024 опублікували умови розподілу 20 мільйонів доларів, які будуть розіграні між клубами не в конкретних дисциплінах, а в підсумковому заліку.

Федерація кіберспорту Росії протестує щодо рішення IESF. Каже, що залишиться вірною прапору Росії

Федерація кіберспорту Росії на своєму офіційному сайті виклала хронологію подій і висловила протест щодо рішення міжнародної федерації кіберспорту IESF допускати російських спортсменів до своїх змагань виключно в нейтральному статусі і під нейтральним прапором.