Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Чемпіон Мейджора та відомий російський кіберспортсмен Михайло Dosia Столяров поділився інформацією відносно переходу CS:GO на новий двигун Source 2, про що ходить багато чуток останнім часом.

Поки не зрозуміло, звідки у Столярова така інформація, судячи з усього це просто його думки.  

–  Зміниться абсолютно все, навіть звук зміниться. Професійним гравцям доведеться повністю перевчатися грати. Хтось просто не захоче чи не зможе грати у нову гру.

Наприклад, близько половини кіберспортсменів у CS 1.6 одразу пішли, просто не захотіли переходити на CS: GO. Однак мені здається, суть Source 2 у тому, що потрібно не 5-10 осіб, які працюють над CS:GO у Valve, а потрібно набагато більше. Вони просто не можуть перенести CS: GO на новий двигун, тому що потрібно все по новій писати. Потихеньку вони Source 2 там пишуть, можливо.

Раніше різні інсайдери повідомляли, що перехід CS:GO на  Source 2 дійсно активно готується, проте зміна відбудеться максимально непомітно для гравців. 

Материалы по теме

Українські клуби заробили за пів року майже мільйон доларів. Шосту частину цієї суми виграли клуби, які ніколи не грали на ТІР-1 турнірах

Канал Вісті CS2 підрахував, скільки українські клуби заробили за перший сезон 2024 року. Вражають навіть не цифри, а прогрес українського Counter-Strike.

BLAST Premier: Spring Final 2024 – NAVI провалили фінал, але довели, що не випадково виграли Мейджор

0

Natus Vincere не змогли здолати дракона і завершили перше півріччя 2024 року другими після Spirit, але з планами повернутися з відпустки ще сильнішими.

Міжнародний Олімпійський Комітет анонсував створення Олімпійських ігор з кіберспорту

Виконавчий комітет МОК запропонував створити «Олімпійські ігри з кіберспорту». Питання вважається вже вирішиним і пропозицію буде проголосовано на 142 сесії МОК, яка відбудеться під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

BLAST шокували новою системою проведення турнірів. Розкладаємо по поличках, як вона змінить кіберспорт CS2

Із забороною франшизних ліг, яку Valve запроваджують у 2025 році, всі великі турнірні оператори, які підписували партнерські угоди з командами, будуть змушені переглянути систему своїх турнірів. Першими свою “революцію” анонсували BLAST і вона виглядає надзвичайно іноваційною і цікавою.