Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Казахстанський кіберспортивний клуб AVANGAR, відомий тим, що колись виростив з нуля топову команду та продав її Virtus.pro повідомив, що до них приєднався чемпіон Мейджору, легендарний кіберспортсмен Даурен AdreN Кистаубаєв.

Проте чемпіон не буде грати в команді, він стане одним з членів ради директорів та буде займатися консультуванням та менторством молодого складу з CS:GO. 

“З поверненням @AdreNcs, новий член правління AVANGAR. 

Чемпіон і MVP PGL Krakow Major 2017, фіналіст Starladder Berlin Major 2019 і один із найуспішніших гравців Counter-Strike з Казахстану, Даурен «AdreN» Кистаубаєв, знову приєднується до AVANGAR”.- з’явилося повідомлення у твіттері команди. 

Йонгун Кім, генеральний директор AVANGAR прокоментував:

«Ми знайомі досить давно — Даурен пройшов Мейджор разом з нами та поважає цінності AVANGAR, як ніхто інший. Я впевнений у його відданості відродженню наших старих проектів і запуску нових».

AdreN також прокоментував новину:

«Я дуже радий отримати цю нову роль. У AVANGAR є багато можливостей досягти нових висот у кіберспорті, медіа-виробництві та суміжних сферах, які ми активно шукаємо. Я впевнений, що результати не змусять вас довго чекати!»

Останнім часом переможець мейджора відмітився тим, що коментував великі турніри з CS:GO і зібрав надзвичайно багато глядачів на трансляції.

Також, за інформацією інсайдера OverDrive, найближчим часом Avangar звільнить всіх іноземних гравців, серед яких зараз грає двоє росіян, і збере повністю казахстанський склад. 

Читайте також про те, що s1mple викинув свою медаль за друге місце IEM Cologne 2022 у натовп уболівальників.

Материалы по теме

Українська команда B8 обіграла Movistar Riders, AVANGAR та HEET і вийшла на європейський RMR

Українська команда B8 сьогодні виграла три матчі поспіль і пройшла на RMR. В першому матчі B8 сенсаційно обіграли шосте місце світового рейтингу іспанську команду Movistar Riders з рахунком 16-9, в другому матчі українці впоралися з AVANGAR, які займають 105 місце у світі, у вирішальному матчі за квоту на Мейджор B8 обіграли сильну французську команду HEET,

Fozil и Enzero присоединились к AVANGAR на пробной основе

0

Казахстанская киберспортивная организация AVANGAR сообщила о присоединении Тимофея fozil Комкова и Эрмека enzero Картанбаева в команду по CS:GO на тестовый период.

AVANGAR возвращается в соревновательную CS:GO с новым составом

0

Казахстанская киберспортивная организация AVANGAR на официальной странице в ВК анонсировала новый состав, с которым они возвращаются в соревновательную Counter-Strike.