Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

З 19 по 25 квітня українські стрімери будуть проводити благодійні аукціони для збору коштів українським дітям, що постраждали від війни росії проти України. Благодійний захід відбувається в рамках програми UNICEF – Gamers 4 Action. Аукціони відбуватимуться на платформі maxvalue.live та транслюватимуться в прямому ефірі на каналах стрімерів у Twitch.

Кожен блогер буде продавати м’яку іграшку ручної роботи «Пес Патрон» із своїм нікнеймом. Усі кошти будуть перераховані UNICEF для організації гуманітарної допомоги дітям та родинам, які страждають від війни в Україні. Аукціони будуть проводити такі українські стрімери:

BIHUS Info 18-19 квітня

Dobra Divka 19-20 квітня

LEBED93 20-21 квітня

Nina Fents 22-23 квітня

Mekroy 24-25 квітня

Київська Русь 17 квітня

Геймери в усьому світі об’єднуються, щоб підтримати програму UNICEF для українських дітей, долучайтесь і ви до благодійних аукціонів на каналах блогерів та допоможіть зібрати кошти для забезпечення дітей необхідними речами.

Материалы по теме

Організатори Чемпіонату Світу з Fortnite дискваліфікували російських гравців через війну в Україні

Розробник гри Fortnite дискваліфікував росіян з Чемпіонату Світу з популярної королівської битви, посилаючись на санкції, які було введено після початку повномасштабної війни в Україні.

Росіяни та білоруси не можуть нормально грати в Mortal Kombat 1, доводиться підключати VPN

Росіяни та білоруси не зможуть нормально грати в Mortal Kombat 1. Гра вийшла у ранній доступ 14 вересня і багато гравців по всьому світу почали в неї грати, проте не гравці з країн-агресорів.

Ghostik відкрив великий збір на БПЛА Лелека для ОЗСП Азов. Залучайтеся і наближуйте перемогу

0

Відомий український стрімер і колишній професійний гравець в Dota 2 Ghostik запустив великий збір на БПЛА Лелека для Азову. Приєднуйтесь, щоб допомогти зіграти 1,6 мільйона гривень і наблизити перемогу.

Підписуйте петицію проти участі в Олімпіаді псевдонейтральних спортсменів з Росії та Білорусі

0

Європарламентарі ініціювали петицію, яка передбачає заборону безумовної участі атлетів з країн-агресорок в Олімпіаді 2024 року, навіть у нейтральному статусі під Олімпійським прапором.