Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

EC Kyiv повідомили, що після тестового періоду вирішили не продовжувати співпрацю з Михайлом Kane Благіним і анонсував появу нового тренера.

CEO EC Kyiv Максим Беднарський

“На жаль, сьогодні закінчується тестовий період з Михайлом. Від себе хочу побажати Михайлу тільки всього найкращого у майбутньому з новими командами. А ми, вже завтра представимо нового тренера! Вболівайте за команду, та підтримуйте ЗСУ!”

Сам зірковий тренер висловив жаль, що не підійшов команді. 

Михайло Kane Благін

“На жаль наші шляхи з командою розходяться. Я думав що знайшов домівку, а виявилося черговий досвід. Ключова причина – не готовність надати мені необхідні повноваження як у побудові тренувального процесу, так і в комплектуванні складу. Дітям удачі та здобуття впевненості у завтрашньому дні. Приємно що йду переможцем, вигравши нашу останню гру разом GL and HF.

Трохи запізніла новина, бо до команди з Сенсеєм та Жекі я вже не мав стосунку”.

Читайте також велике ексклюзивне інтерв’ю з CEO EC Kyiv Максимом Беднарським. 

Материалы по теме

Український клуб IKLA припинив діяльність. Згадуємо історію амбітного проекту Максима Беднарського

Український клуб IKLA не зміг пережити перехід на нову версію Counter-Strike і поразку на відбіркових до RMR PGL Major Copenhagen 2024.

Нова українська організація з CS2 викупила український склад клубу IKLA

Кіберспортивний клуб IKLA продав свій український склад новій організації під назвою ENEЇDA. За словами CEO IKLA Максима Беднарського клуб зосередиться на роботі міжнародного складу, який зараз тренується в Європі.

Команда Олексія yXo Малецького переграла команду Михайла Благіна і Олександра Зінченко в українському дербі

В українському дербі команда підопічних Олексія yXo Малецького Lazer Cats перемогла команду підопічних Михайла Kane Благіна Passion UA.

Обидва склади клубу IKLA перейшли на CS2, намагаючись виграти час

Директор та співвласник українського клубу IKLA Максим Беднарський повідомив, що обидва склади клубу перейшли на CS2. Команди мають власний сервер на якому тренуються одна з одною, а також грають праки з іншими командами з TOP-100 рейтингу HLTV.