Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Electronic Arts презентували новий логотип свого культового симулятора футболу. Нагадаємо, що через закінчення контракту з FIFA, цього року віртуальний футбол від EA Games змінює назву на EA Sports FC, або просто FC.

Новий логотип вписано в трикутну форму і він нічим не нагадує попередній логотип серій ігор FIFA, які мають величезну багаторічну історію. Лого EA Sports FC, за задумом розробників, обігрує традиційний футбольний трикутник. 

Більше інформації про гру можна дізнатися на офіційному сайті. 

Читайте також:  FaZe Clan отримали річний збиток у 53,2 мільйона доларів США, а з ради деректорів пішов репер Snoop Dogg

Материалы по теме

Вийшов трейлер EA SPORTS FC24 – нащадка симуляторів футболу FIFA, але без ліцензування Федерацією футболу

0

EA Games представили офіційний трейлер свого нового симулятора футболу EA SPORTS FC24. Нова гра буде продовженням легендарної серії FIFA, але тепер розробник ігор не має контракту з всесвітньою Федерацією футболу, тому гра змінила назву.

Міністерство цифрової трансформації України звернулося до Electronic Arts з проханням локалізувати ігри та сервіси

Міністерство цифрової трансформації України офіційно звернулося до Electronic Arts з проханням локалізувати ігри та сервіси компанії українською мовою, а також ввести для розрахунків українську гривню.

Electronic Arts звільняє 800 співробітників

Electronic Arts повідомили, що звільняють 800 працівників – це складає 6% від загальної кількості працюючих в компанії. Раніше цього місяця EA вже звільнили близько 200 тестувальників свого шутеру Apex Legends.