Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ESL повідомили, що в рамках IEM Expo Katowice проведуть величезний турнір з призовим фондом у 500 000 доларів США по абсолютно новій грі, яка ще не вийшла навіть у beta-версії. Гра називається RENNSPORT.

RENNSPORT — це сучасний симулятор перегонів, зроблений на Unreal Engine 5. На офіційному сайті можна знайти кілька красивих роликів з крутими тачками, повідомлення про співпрацю з ESL та запис на бета-тестування. 

В анонсі ESL повідомляє, що в турнірі братиме участь 12 команд (48 пілотів), серед яких можна побачити чимало грандів зі світовим ім’ям, а також команди, які представляють автомобільні бренди. Судячи з усього, розробник гри вирішив серйозно взятися за кіберспорт і залучив до розкрутки найбільшого в світі турнірного оператора. 

 

Слід зазначити, що в останнє десятиліття автомобільний кіберспорт хоч і розвивався, але сильно відстав від провідних дисциплін за призовими та масштабом подій. Судячи з анонсу, RENNSPORT ставить за мету зробити перегони одним з потужних видів кіберспорту, побачимо, що з цього вийде. 

Відео з гри

 

Читайте також: Українськомовний медіапроект року! Інтерв’ю з авторами ютуб-каналу Good Game Gentlemen

Материалы по теме

ESL оголосили склад учасників Dreamleague S19, де розиграють 1 мільйон доларів США

0

ESL анонсували склад учасників першого сезону Dreamleague з Dota2. Нагадаємо, що цей відроджений турнір стане частиною системи турнірів альтернативних турнірам від VALVE.

ESL відроджує Dota 2, анонсувавши потужну серію турнірів з феноменальним призовим фондом

ESL анонсували грандіозну серію турнірів з Dota 2, яка виглядає навіть потужніше, ніж офіційні турніри від VALVE. Серія міститиме два сезони відновленої Dreamhack DreamLeague, перший сезон якої відбудеться з 9 по 23 квітня, а другий проходитиме з 11 по 25 червня. Завершиться серія грандіозним турніром Riyadh Masters в Саудівській Аравії в липні.

ESL назвала найкращих у CS:GO, результати виявились дуже передбачуваними

0

ESL назвали найкращих у CS:GO і хоча серед номінантів було чимало дівчат, перемоги отримали тільки хлопці.

ESL заборонили проносити на Spodec Arena прапори, в тому числі українські

0

Один з українців, що перебувають на IEM Katowice 2023 на трансляції Костянтина leniniw Сивко повідомив, що ESL заборонили проносити на арену прапори в тому числі українські.