Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Fnatic знаходяться на грані банкрутства, про це повідомив портал sheepesports.com Одна з найстаріших в кіберспорті організацій багато заробляє, але витрачає настільки багато, що майже вичерпала всі резерви. Станом на 2022 рік компанія довела свої доходи до 20 мільйонів євро, проте витрати склали 28 мільйонів, з яких понад 11 мільйонів пішло на зарплати гравцям і стафу. Чистий збиток за 2022 рік склав 7,71 мільйон доларів. 

Попри постійний ріст доходів вже багато років, як і багато інших кіберспортивних проектів компанія не може знайти спосіб стати прибутковою, тому наразі розглядає кілька заходів, які допоможуть їй не стати банкротом. 

  • Провести один або декілька раундів збору коштів
  • Зменшити кількість персоналу
  • Продаж певних активів (якщо компанія не зможе забезпечити достатній збір коштів)
  • Залучити додаткові внески існуючих акціонерів

На цей час британська компанія повідомляє, що на їх рахунках залишилося лише 3,46 мільйона євро, на ці гроші клуб зможе прожити лише два місяці.

Материалы по теме

G2 перемогли у весняному фіналі LEC. Всі результати турніру

0

G2 перемогли Fnatic в фіналі європейської ліги з LoL – LEC. Підсумковий рахунок на табло склав 3-1. За перемогу G2 отримали пряме запрошення на MSI. 

fnatic замінили три гравці в основному складі з CS2

0

fnatic оголосили новий ростер з CS2. Команда замінила одразу трьох гравців основного складу, намагаючись повернутись до світового Олімпу.

fnatic перемогли на VALORANT Red Bull Home Ground #4. Турнір обійшов за переглядами Thunderpick World Championship

Перемогою fnatic завершився досить великий міжнародний турнір з VALORANT Red Bull Home Ground #4. Турнір був цікавий для нашої аудиторії тим, що в ньому брала участь велика кількість топових команд, а також японська команда FENNEL, яку тренує український спеціаліст Іван Johnta Шевцов.

fnatic попрощалися з Mezii. Ймовірно гравець приєднається до Vitality

Клуб fnatic попрощався зі своїм ключовим гравцем Mezii. Хоча команда і мала наміри грати з гравцем й надалі, він зажадав перейти в іншу організацію і фнатіки пішли йому на зустріч. Ймовірно Mezii найближчим часом приєднається до Vitality.