Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Після потужного скандалу, який спалахнув на тлі заявленої участі багатьох відомих європейських команд в турнірі Російська Кіберспортивна Ліга, який курується безпосередньо Федерацією комп’ютерного спорту Росії, фактично всі відомі європейські клуби відмовилися від участі в змаганнях.

Про відмову грати в RCL буквально за день до старту повідомили GODSET, Alliance, TSM, MOUZ, BIG, Astralis та інші відомі колективи, залишивши лігу без більшої частини учасників напередодні старту. 

Про ймовірний зрив турніру через активність українців написали і російські пабліки та сайти. Європейські колективи повідомляють, що не знали, що за організаторами турніру стоїть російська держава, проте є думка, що вони дещо лукавлять, бо вочевидь мали комунікацію з російськими організаторами, які їх запрошували на турнір, а також заздалегідь було відомо, що фінали турніру відбудуться у Москві. 

Ймовірно європейські клуби вирішили відмовитися від турніру лише через репутаційні ризики, які спричинив скандал і цей випадок дуже яскраво показує, наскільки важлива консолідація української кіберспортивної спільноти для вичавлення росіян зі світового кіберспорту.  

Попри масові відмови організатори RCL продовжують запрошувати європейські колективи на заміну тим, хто відмовився, тож боротьба українського ком’юніті проти росіян триває. Сподіваємося, всі європейці зрештою зрозуміють, що 20 тисяч доларів призового фонду турніру не вартують участі у пропагандистському шабаші країни-терориста.

Материалы по теме

Новачки рвуться в бій. Як пройшов другий етап Warm Up League Spring Cup 2024

Між другим і третім етапом Warm Up League Spring Cup 2024 була незвично довга перерва – цілих три тижні. Тому давайте напередодні нової гонки, згадаємо як пройшла і чим завершилась попередня зустріч пілотів.

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024

0

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024 і заробили титул та 100 тисяч доларів. Таким чином європейський колектив, який вже тривалий час займає першу сходинку світового рейтингу, перервав свою серію програних фіналів і здобув важливу перемогу.

n0tail видав автобіографічну книгу “Notail. Характер перемагає талант”

Легендарний дворазовий чемпіон The Internatioonal Йохан «n0tail» Сундштайн видав автобіографічну книгу про своє життя і карколомну кар’єру в Dota 2. Кника називається “Notail. Характер перемагає талант”.

PassionUA з Apex Legends відвідають ALGS: 2024 Split 1 Playoffs в США, де поборються за призовий в 1 мільйон доларів

Команда PassionUA з Apex Legends повідомила, що успішно пройшла кордон України і вже прибула до столиці Польщі. Далі гравці мають отримати американські візи, щоб другого травня розпочати боротьбу за титул у Лос-Анджелесі.