Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російський коментатор Maelstorm поділився інсайдом, що NAVI підписали нового кері українця Максима Shigetsu Попадинця. Раніше гравець виступав за команду Cybercats.

Про Shigetsu відомо те, що йому 19 років і за свою коротку кар’єру, яку він почав у 2020 році, гравець виграв близько 7000 доларів. 

Нажаль українець встиг зашкваритися. Попри війну в Україні він не тільки продовжив грати за російський склад, а і брав участь у п’яти сезонах ліги D2CL вже після 24 лютого. D2CL – це ліга яку проводить холдинг ESForce, що належить підсанкційному олігарху Алішеру Усманову з найближчого оточення Володимира Путіна. 

Також у серпні-вересні цього року гравець брав участь у російській лізі Winline Insight Season 2 де брали участь виключно команди з Росії та СНД, а призовий фонд розігрувався в рублях і складав 1 мільйон російської валюти. Тоді українець у колаборації з росіянами зайняв третє місце і виграв 200 000 російських рублів.

Сподіваємося інсайд виявиться фейком і NAVI не візьмуть у свій склад гравця, який протягом усієї гарячої фази війни фактично щодня грав з росіянами на російських турнірах, що спонсоруються російськими олігархами.

Читайте також новину про те, що NAVI звільнили зі складу Solo. 

Материалы по теме

flamie розповів скільки заробив граючи в NAVI і куди витратив більшу частину грошей

Колишній гравець NAVI росіянин Єгор flamie Васильєв дав півторагодинне інтерв’ю, де розповів чимало цікавого про часи свого розквіту в кіберспорті, який прийшовся на часи виступу за український клуб.

NAVI об’єднали два молодіжних склади і шукають нових гравців і тренера в наймолодший склад

0

NAVI переформатували свої академічні склади з CS2 і сформували єдиний склад NAVI Junior. В оновленій команді більшість знову представлено українцями, завдяки чому вона вже потрапила до національного українського рейтингу HLTV.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.

Українська команда ноунеймів розриває лан в Парижі, на якому грають зірки світового рівня

0

Українська команда Team Next Level увійшла в шість найкращих команд на регулярному клубному турнірі La Coupe 5, який проходить цими днями в Парижі.