Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Іван Johnta Шевцов анонсував регулярну онлайн-лігу з VALORANT для українців. Кожні два тижні в лізі буде розігруватися 10 тисяч гривень, а всі професійні та напівпрофесійні гравці матимуть можливість регулярно тренуватися, отримувати та ділитися досвідом в українському нетоксичному середовищі і разом будувати український VALORANT.

 

Читайте також: Американський кіберспортивний гігант TSM звільнив чемпіонський склад і залишає дисципліну Rainbow Six Siege

Материалы по теме

Woro2k, s1mple, Zeus, Markeloff та інші професійні гравці та медійні особи зустрінуться в Медіалізі з CS:GO

Нова кіберспортивна організація ECO (Europe Cybersports Organisation) анонсувала Медіалігу — змагання з CS:GO у яких братимуть участь зірки українського КС та різноманітні медійні персони.

Карел Twisten Ашербренер, який грав за Vitality у VALORANT, покінчив життя самогубством

0

Професійний гравець Team Vitality в дисципліні VALORANT покінчив життя самогубством. Карел Twisten Ашербренер професійно грав у VALORANT з вересня 2020 року, до приєднання до Віталіті 19-річний хлопець представляв BiG.

Черговий скандал в кіберспорті. Цього разу посварилися стрімер Евелон та чемпіон світу Ceh9

В кіберспорті черговий скандал. Після неодноразової критики та тролінгу від чемпіона світу з CS 1.6 Арсенія Триноженко у бік стрімера українського походження Евелона у останнього не витримали нерви і він вибухнув в ефірі. Українець, який є найпопулярнішим ігровим стрімером у російськомовному сегменті і продовжує працювати на російську аудиторію, обматюкав легендарного кіберспортсмена прямо на стрімі.

Олександр Петрик жорстко розкритикував чергові колаборації s1mple та b1t з росіянами на тлі війни в Україні

0

Олександр Петрик жорстко розкритикував професійних гравців NAVI українців s1mple та b1t на тлі їх чергових колаборацій з росіянами. Нещодавно b1t засвітився в інстаграмі відомого російського блогера, а s1mple взяв участь у «благодійному» стрімі разом з чисельними росіянами в тому числі Z-патріотом Фінарготом.