Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В популярній кіберспортивній королівській битві Apex Legends стався потужний скандал. Провідну команду TSM, яка не раз вигравала Чемпіонати Світу, звинуватили у дата майнінгу, завдяки чому команда могла дізнаватися, куди в кінці гри зміститься зона.

Дата майнінг – популярна справа у різних іграх, проте зазвичай вона стосується нових скінів та режимів гри, що розробляють на майбутнє і це ніяк не впливає на змагання. У випадку з Apex Legends справа зовсім інша – майнери через код гри визначали які зони можуть бути на тій чи іншій карті та куди вони будуть зміщуватися.

Таке використання даних вочевидь дає нечесну перевагу командам, що цим займаються, і заборонено турнірними правилами. 

Офіційно поки немає доказів, що TSM займалися таким чітерством, проте тренер команди зізнався, що використовував таку інформацію зі стріма популярного стрімера, який знайшов цей спосіб.

У відповідь на обурення спільноти тренер відповів, що він не вважає, що такі дані можуть надавати перемогу команді, бо команди можуть використовувати загальнодоступні дані, а він брав інформацію зі стріма.

Розробник гри покищо жодним чином не відреагував на ситуацію.  

Читайте також: Fortnite Champion Series 2022 Invitational — кіберспорт Fortnite подає надію після дворічної коми

Материалы по теме

Клуб TSM, який у 2022 році оцінювався у 540 мільйонів доларів, знаходиться на межі закриття

Американський кіберспортивний клуб TSM, який ще у 2022 році видання Forbes називало найдорожчим кіберспортивним клубом світу з оцінкою в 540 мільйонів доларів США, знаходиться на межі банкрутства.

TSM розпустили склад з Dota 2 і вийшли з регіону Північної Америки

0

Американський клуб TSM повідомив про закриття свого складу з Dota 2. Команда виходить з регіону, проте планує повернутися в Dota 2.

Розробники Apex Legends розповіли про програму підтримки професійних команд-партнерів

0

Розробники кіберспортивного командного шутера в жанрі королівської битви Apex Legends оголосили про програму підтримки для команд-партнерів. Вона стосуватиметься 12-ти команд, які були відібрані EA GAMES за рядом параметрів.

XTQZZZ залишив TSM. Відомому тренеру передрікають повернення у Vitality

0

Американський клуб TSM повідомив про звільнення відомого тренера Ремі XTQZZZ Куоніам. Передбачається, що XTQZZZ вже невдовзі повернеться в рідний клуб Vitality, щоб знову стати головним тренером після несподіваного переходу Zonic у Team Falcons.