Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ENCE оголосили про закриття поточного складу з CS2. Команда, яка займає четверту сходинку світового рейтингу і у 2023 році стабільно була в світовому топі, розвалюється на очах і буде змушена починати все спочатку у 2024-му.

Фінський клуб прагнув зберегти свій склад, проте гравці обрали великі гроші і перейшли до Falcons. Сподіваємося ENCE змогли на цьому добре заробити.

LAST World Final став останнім турніром для основного складу ENCE.

Щоб було зрозуміло, ми хотіли, щоб кожен гравець залишався в ENCE. Ми не шукали змін і зробили все, щоб запобігти такому результату, але у нас не залишилося іншого виходу.

Найближчими днями ми оголосимо команду на 2024 рік.

Проводячи цей перехід, ми хочемо залишатися максимально прозорими для наших шанувальників. Ми проведемо AMA до кінця року та запрошуємо наших шанувальників відкрито обговорити все, що стосується нашої команди CS2

Як бачимо, до Falcons перекочував костяк ENCE – SunPayus, Maden і звісно Snappi. У поєднанні з Magisk і під керівництвом Zonic команда виглядає ще потужніше, ніж ENCE звісно за умови, що Борос знову стане старплеєром, як це було, коли він грав за Monte.

Хоча цей склад далекій від того, яким міг бути, саудитам таки вдалося викупити дійсно потужних гравців, які при належній підготовці теоретично можуть претендувати на світові титули.

Новий склад Falcons:

BOROS
SunPayus
Maden
Magisk
Snappi
Zonic (тренер)

 

Материалы по теме

Team Falcons стали переможцями ESL One Birmingham 2024

0

Впевненою перемогою Team Falcons завершився ESL One Birmingham 2024. У фіналі міжнародний склад не мав жодних проблем проти росіян BetBoom і переміг з сухим рахунком 3-0.

ENCE та HAVU припинили співпрацю з магазином електроніки Jimm’s PC-store, через який Росіяни купували дрони для війни з Україною

Фінські кіберспортивні клуби ENCE та HAVU розірвали контракти з фінським магазином електроніки Jimm’s PC-store після того, як виплила інформація, що цей магазин продавав дрони в Росію в обхід міжнародних санкцій.

dupreeh воз’єднався з Zonic і Magisk, підписавши контракт з Falcons

0

П’ятиразовий чемпіон Мейджорів Пітер dupreeh Расмуссен приєднався до Team Falcons. Таким чином найтитулованіший на планеті каесер возз’єднався зі своїми товаришами Zonic і Magisk, з якими виграв кілька титулів за Astralis і Мейджор в Парижі в складі Vitality.

Falcons стали переможцями DreamLeague Season 22. Всі результати турніру

0

Тотальним домінуванням Falcons завершився 22-й сезон DreamLeague. Найпрестижніша ліга з Dota 2 проходила онлайн і 16 команд розіграли 1 мільйон доларів США.