Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Криптовалютна біржа Bybit, яка є спонсором ряду відомих кіберспортивних команд в тому числі NAVI, Astralis та Virtus.pro стала фігурантом скандалу з невиплатою призових.

Кілька місяців тому біржа провела власний турнір на популярній шведській платформі Esportal проте, як повідомляє ряд учасників події, так і не виплатила переможцям призові.

Ситуація набула розголосу після публічного повідомлення Робіна robiin Сьоґрена.

За словами гравця, його команда виграла турнір, за що мала отримати $5,2 тис. призових та $25 тис. у вигляді NFT. 

Кіберспортсмен стверджує, що протягом 90 днів після завершення змагання команді так і не виплатили призові та ігнорували усі їх повідомлення. Гравцям вдалося зв’язатися з керівництвом платформи Esportal і з’ясувати, що там навіть не знали про існування проблеми.

На особистій зустрічі представник Esportal заявив, що його компанія спробує зв’язатися з Bybit через спільних партнерів, а якщо не вийде, то звернуться до суду. Хоча до справи залучили Astralis, зв’язатися з криптобіржею так і не вийшло. 

В офіційній заяві Esportal повідомили, що протягом кількох місяців намагалися зв’язатися з Bybit та розібратися у ситуації. Компанія частково виплатила призові учасникам зі свого бюджету, попри те, що Bybit досі не розрахувалася з нею за проведення турніру.

Bybit – одна з найбільших криптобірж у світі. У 2021 році вона почала інвестувати в кіберспорт та уклала довгострокові угоди з Natus Vincere, Astralis, Virtus.pro та іншими кіберспортивними клубами.

Читайте також: Клуб TSM офіційно розійшовся зі збанкротілою криптовалютною біржею FTX. Це була найбільша колаборація у кіберспорті

Материалы по теме

NAVI стали переможцями Esports World Cup 2024, розгромивши в фіналі G2

NAVI розгромили G2 у фіналі Esports World Cup 2024 і стали чинними Чемпіонами світу, вигравши перший великий турнір другого сезону 2024 року. Таким чином команда, в яку мало хто вірив після виходу s1mple на відпочинок, виграла вже два топових турніри, продемонструвавши якісно інший командний рівень CS.

NAVI та MOUZ зіграли в півфіналі Esports World Cup 2024. Результати

0

NAVI та MOUZ пройшли чвертьфінали і зіграють між собою в півфіналі Esports World Cup 2024. Шлях MOUZ до четвірки найкращих показав, що команда знаходиться не в максимальній формі.

NAVI запускають набір в академію. Треба матч криштально чисту репутацію і доведеться жити в Європі

0

NAVI запустили черговий сезон набору в свою академію з Counter-Strike 2. Вперше клуб залучив в якості партнера топову компанію зі світовим ім’ям.

NAVI випустили цікаву колекцію мерчу. Під назвою Not So Basic ховаються цікаві дизайнерські рішення

0

NAVI випустили цікаву колекцію мерчу Not So Basic, яка дуже віддалено нагадує те, що раніше створювали дизайнери клубу.