Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Лідер з виробництва топових девайсів для геймерів та кіберспортсменів компанія Logitech повністю йде з ринку Росії. Швейцарська компанія ще взимку повідомляла про наміри піти з ринку країни-агресора, проте тільки зараз стало відомо, що компанія звільняє всіх співробітників і зачиняє російський офіс.

Останнім днем роботи офісу стане 31 серпня. 

Проте одне з джерел в Росії повідомляє, що частину співробітників російського офісу релокують в Казахстан, що може вказувати на те, що компанія залишає можливості для подальшої праці в Росії через інструменти “паралельного імпорту”.

Читайте також про те, що відому порноактрису заблокували на Twitch за трансляцію кіберспортивного турніру. 

Материалы по теме

Комуністична партія РФ взялася за проведення турнірів з Counter-Strike 2

0

В Росії в кіберспорт пішла не тільки влада, а і кишенькові політичні партії, серед яких КПРФ вічного Геннадія Зюганова. Незмінний лідер російських комуністів на своїй сторінці в телеграм відзвітував про проведення кіберспортивного турніру по CS2, присвяченого дню космонавтики.

ENCE та HAVU припинили співпрацю з магазином електроніки Jimm’s PC-store, через який Росіяни купували дрони для війни з Україною

Фінські кіберспортивні клуби ENCE та HAVU розірвали контракти з фінським магазином електроніки Jimm’s PC-store після того, як виплила інформація, що цей магазин продавав дрони в Росію в обхід міжнародних санкцій.

Українські гравці Monte не змогли отримати дозвіл виїхати з країни на IEM Chendu

Український клуб Monte повідомив, що пропустить IEM Chendu – турнір з CS2 в Китаї з призовим фондом в 250 тисяч доларів, на якому зіграє чимало команд зі світовим ім’ям.

DemQQ запустив персональний збір для допомоги ЗСУ, де можна виграти Iphone 15 PRO MAX

0

Гравець Monte DemQQ розпоча власний великий збір для допомоги ЗСУ. Підтримавши збір можна не лише допомогти захисту України, а і взяти участь в розіграші призів найкрутішим з яких є останній айфон, а також побувати на сходці фанатів і поїсти шашликів з відомим гравцем.