Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російський телеграм-канал Mash повідомив про те, що громадяни подали до генеральної прокуратури Росії скаргу на ряд російських інтернет-магазинів, бо в них все ще продається мерч українського клубу NAVI, який допомагає ЗСУ.

На цей час на російських сайтах залишилися розділи NAVI, проте вся продукція українського клубу зникла з полиць, а сайт mvideo по запиту “NAVI” переходить на сторінку з мерчем Vitrus.pro та іншим одягом для геймерів. 

Лише на сайті Wildberries ще можна знайти у продажу одну джерсі NAVI з великою знижкою. 

Генпрокуратуру просять перевірити та покарати Wildberries та Ozon за продаж мерча української кіберспортивної команди NaVi. Яка фінансово підтримує ЗСУ, зокрема й грошима від продажу своєї атрибутики.

Громадяни пішли до прокуратури з проханням провести ревізію полиць онлайн-магазинів і заборонити товари зі згадуванням гравців. Під роздачу потрапляють книги, наклейки, постери, гуртки, клавіатури та мишкі та все інше, де є обличчя кіберспортсменів. Обидва маркетплейси, щоправда, вже пообіцяли самі розібратися із ситуацією.

Раніше таку чистку вже проводили у “М.Відео”. Тепер серед пральних машин, прасок та випрямлячів жодних згадок про спортсменів із Пандори.

Як відомо, NAVI є партнером компанії Logitech G і логотип команди є на всіх коробках з девайсами відомого бренда. Поки не відомо, чи зникнуть через логотип чорно-жовтих девайси відомого швейцарського бренда з усіх магазинів в Росії, але з магазинів, на які пожалілися в прокуратуру, вони вже зникли. 

Читайте також: NAVI відзвітували, як було зібрано 500 тисяч доларів у рамках ініціативи BORN TO BE BRAVE

Материалы по теме

Денис electronic Шаріпов перейшов в Virtus.pro. Цим вчинком він знищив агрументи, що в NAVI грали росіяни тільки з правильною позицією

Денис electronic Шаріпов перейшов в російську команду Virtus.pro, ця новина стала абсолютною несподіванкою для всієї спільноти Counter-Strike.

Riot розповіли, внутрішньоігрові капсули яких команд продаються найкраще.

0

 Riot виклали рейтинг найбільш популярних внутрішньоігрових VCT-капсул в трьох з чотирьох регіонах, де проходять франшизні ліги з VALORANT.

NAVI випустили відео про свою перемогу на Мейджорі

0

NAVI випустили влог про свій шлях у Play-off Мейджора до моменту перемоги на історичному турнірі. Дивимося як відбувалася ця легендарна подія очами команди.

Мейджор в Копенгагені став третім за популярністю в історії CS. Не став першим через відсутність у фіналі росіян

0

Мейджор в Копенгагені став третім за популярністю Мейджором в історії Counter-Strike. На піку в фіналі турніру подія зібрала у екранів 1 853 954 глядачів.