Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Хоча до Мейджора в CS2 ще дуже далеко, проте на Ліквіпедії вже з’явилася попередня сітка Європейського RMR і вона дуже цікава. Річ у тім, що Monte і NAVI потрапили в одну групу і ми маємо всі шанси знову побачити українське дербі.

З іншого боку цілком ймовірно, що NAVI вперше будуть змушені грати відбіркові на Мейджор, бо після звільнення npl та російського дуету Перфекто і Електроніка команда втратила свій кістяк, а значить згідно з правилами і втратила прямий слот на Мейджор. 

Зрозуміло, що організатори напряму зацікавлені в тому, щоб NAVI точно були на Мейджорі, проте чи зможуть вони змінити правила заради цього наразі невідомо. З іншого боку NAVI можуть трохи зчитерити, заявивши npl гравцем, а одного з нинішніх гравців гравцем заміни, проте для цього їм буде треба домовитися з B8, які вочевить теж будуть прагнути потрапити на Мейджор через кваліфікації.

Якщо NAVI попадуть на RMR напряму, вони будуть грати в групі B разом з Monte, FaZe, Apex, NiP, BNE, 9INE, GL та ще вісьмома командами, які пройдуть через закриті кваліфікації. 

 

В групі A підібрався ще сильніший склад, вона виглядає значно потужнішою за групу Monte. 

Материалы по теме

NAVI Junior тріумфували на European Pro League Season 17. Українські клуби B8 і Monte повністю провалили турнір

0

NAVI Junior виграли European Pro League Season 17 з Dota 2. У фіналі турніру український клуб здолав MOUZ з рахунком 3-1. Чорно-жовті розгромили всіх на груповій стадії, а потім легко пройшлися по сітці Play-off.

Monte з тріском вилетіли з Global Esports Tour Rio 2024

Український клуб Monte з тріском провалився на Global Esports Tour Rio 2024, команда, яка ще пів року тому обігрувала грандів і боролася за титул на Мейджорі, сьогодні посіла останнє місце на другорядному турнірі, де серед учасників немає жодної команди з першої десятки світового рейтингу.

NAVI VALORANT Ukrainian Saga – оголошено формат і призовий фонд всіх турнірів серії

NAVI анонсували деталі своєї серії турнірів з VALORANT – NAVI VALORANT Ukrainian Saga, які спрямовані на розвиток українського ком’юніті гри. Перший турнір серії вже відбувся навесні, ще два турніри відбудуться влітку та восени, а взимку серія завершиться великим фіналом.

Monte втратили ще чотири позиції в світовому рейтингу. Рейтинг українських команд

0

Оновився рейтинг HLTV і український клуб Monte опустився на 27 місце. Після невдалого виступу на відбіркових до Мейджора команда втрачає місця майже після кожного щотижневого оновлення рейтингу. В останнє так низько Monte були рік тому у квітні 2023 року, тоді вони посідали 32 місце і грали європейський RMR, через який тріумфально пройшли на Мейджор.