Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Хоча до Мейджора в CS2 ще дуже далеко, проте на Ліквіпедії вже з’явилася попередня сітка Європейського RMR і вона дуже цікава. Річ у тім, що Monte і NAVI потрапили в одну групу і ми маємо всі шанси знову побачити українське дербі.

З іншого боку цілком ймовірно, що NAVI вперше будуть змушені грати відбіркові на Мейджор, бо після звільнення npl та російського дуету Перфекто і Електроніка команда втратила свій кістяк, а значить згідно з правилами і втратила прямий слот на Мейджор. 

Зрозуміло, що організатори напряму зацікавлені в тому, щоб NAVI точно були на Мейджорі, проте чи зможуть вони змінити правила заради цього наразі невідомо. З іншого боку NAVI можуть трохи зчитерити, заявивши npl гравцем, а одного з нинішніх гравців гравцем заміни, проте для цього їм буде треба домовитися з B8, які вочевить теж будуть прагнути потрапити на Мейджор через кваліфікації.

Якщо NAVI попадуть на RMR напряму, вони будуть грати в групі B разом з Monte, FaZe, Apex, NiP, BNE, 9INE, GL та ще вісьмома командами, які пройдуть через закриті кваліфікації. 

 

В групі A підібрався ще сильніший склад, вона виглядає значно потужнішою за групу Monte. 

Материалы по теме

Кінець казки? Monte не пройшли на Мейджор і ось основні причини, чому так сталося

Український клуб Monte, який здійснив революцію у CS:GO і в українському кіберспорті, не зміг пройти на перший Мейджор з CS2. Ця поразка може привести команду до швидкого згасання на тлі проблем, з якими вона стикається прямо зараз.

Підсумки другого ігрового дня PGL Major Copenhagen 2024: European RMR B

0

На межі вибуття з RMR завершили другий день виступів на надважливому турнірі Monte. За рахунку 1-1 український клуб програв Apex і зіграє гру на виживання з дуже складним суперником Astralis.

Monte виграли путівку на BLAST Premier Spring Showdown 2024

0

Monte змогли подолати складне сито відбіркових і вперше в своїй історії пройти на BLAST Premier Spring Showdown 2024. В фінальному матчі команда здолала росіян Aurora з рахунком 2-1.

sdy може пропустити PGL Major Copenhagen 2024: European RMR B через важку хворобу. Його замінить гравець молодіжки

0

Український клуб Monte повідомив, що буде грати RMR до Мейджора в Копенгагені без свого хедлайнера sdy. Віктор Оруджев пропустить як мінімум першу гру в групі, але є шанси, що він взагалі не виступить на турнірі через важку хворобу.