Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кіберспортивний клуб Ninjas in Pyjamas повідомив, що переводить Патрика Es3tag Хансена на лаву запасних.

«У рамках підготовки до наступного сезону ми загалом оцінюємо склад нашої команди, і напередодні 2023 року ми переводимо Es3tag на лаву запасних та даємо йому можливість вивчити нові варіанти розвитку кар’єри.

Патрік був фантастичним гравцем. Про нього у нас склалося гарне враження, і ми впевнені, що він досягне успіху, куди б не вирушив у майбутньому», – йдеться в офіційному анонсі клубу.

Es3tag приєднався до NiP у листопаді 2021 року. Найбільшими досягненнями за цей час для команди стали потрапляння у ТОП-8 на PGL Major Antwerp 2022, та 15-16-е місце на IEM Rio Major 2022.

Склад NiP на цей момент: 

Aleksib
Rez
Hampus
Brollan

Читайте також: Український дотер-колаборант Illusion прокоментував свою пожиттєву дискваліфікацію

Материалы по теме

NiP видалили всі пости на підтримку України під тиском китайських власників та Riot China

0

Європейський клуб NiP видалив у своїх соціальних мережах всі згадки про підтримку України. З початком повномасштабної війни NiP були однією з найактивніших організацій, що підтримували нашу країну, робивши чисельні пости про війну, перефарбувавши свій логотип у кольори українського прапора і беручи участь в шоу-матчах та інших активностях для України.

NiP оголосили про повернення Хампуса hampus⁠ Позера після тривалої перерви

0

NiP оголосили про повернення Хампуса hampus⁠ Позера до стартового складу на роль капітана, після п’ятимісячної перерви. Своєю чергою Алексі Aleksib⁠ Віролайнен відправляється на лаву запасних.

NAVI не відчули жодних проблем в матчі проти NIP на BLAST Paris Major 2023

0

NAVI легко впоралися з NIP і знаходяться в кроці від виходу в стадію чемпіонів BLAST Paris Major. Команда повністю домінувала в грі на Overpass, вочевидь зробивши висновки після ганебної поразки від Liquid.

Astralis вибули з RMR BLAST Paris Major попри потужну гру dev1ce

0

В грі за виживання на турнірі RMR BLAST Paris Major колись легендарна команда знову показала, що її найкращі часи в минулому. Не дивлячись на повернення легендарного dev1ce Astralis не вдалося подолати сито відбіркових RMR. Команда поступилася своїм NiP з якими в останні роки влаштувала епопею з обміном та переходами гравців і вибула з турніру лише