Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр Петрик запустив свій власний пікем на BLAST Paris Major. Тепер ви можете не донатити VALVE, а донатити на ЗСУ і наближати перемогу України.

1 квиток коштує лише 100 грн. Ви можете купити скільки завгодно квитків. 

100% зібраних коштів буде перераховано до фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим».

У боті-волонтері @petr1kbot вже створено розділ «Пікеми», де ви прямо зараз можете придбати один або декілька квитків на пікем до паризького мейджору та оформити свій прогноз. Краще беріть декілька квитків, ми ж гроші на ЗСУ збираємо 🙂

Формат пікему — майже без змін. Вам, як і всередині CS:GO, пропонується вгадати, яка з команд матиме 3-0 та 0-3, а хто просто вийде в наступний етап. А коли настане час плей-оф, то вам треба буде спрогнозувати сітку аж до самого чемпіона! Ми додали лише нову формулу підрахунку балів, яка має стимулювати вас прагнути до ідеальних прогнозів. Детальніше про це — в розділі «Про пікем» всередині бота-волонтера.

А які призи?

Загальний призовий фонд пікему складає ~50000 грн:

Головний приз  Складний ніж (★) | Доплер.

У нагороду за 2 місце хтось з вас отримає єдиний у світі USP-S (StatTrak™) | Зарості з фазою №501 у якості «щойно з фабрики».

Загалом 10 найкращих пікемів буде нагороджено скинами, деталі — у розділі «Призи» в боті-волонтері.

Цей пікем — покращена альтернатива пікему в CS:GO. Всі ваші гроші підуть не в кишеню байдужої до України компанії Valve, а на очищення української землі від окупантів.

Материалы по теме

Олександр Петрик випустив чергове відео про фішки в CS2

0

CS2 все ближче і все більше контенту про нову гру з’являється в мережі. Як завжди самим якісним контентом нас радує Олександр Петрик, який випустив черговий випуск фішок в CS2.

Олександр Петрик розповів, як у CS2 відтворити jumpthrow, forward jumpthrow, runthrow та інші бінди

Олександр Петрик розповів, як у CS2 відтворити jumpthrow, forward jumpthrow, runthrow та інші фічі. Якщо jumpthrow гра дозволяє стабільно відтворити і звичайним стрибком + кидком, то більш складні бінди на forward jumpthrow та runthrow стабільно кидати без біндів в CS2 неможливо.

Гранати на Inferno у CS2 — влог від гуру Олександра Петрика

Олександр Петрик випустив гайд по гранатах на Inferno у новій грі CS2. Якщо ви прагнете якомога швидше розібратися в тонкощах гри, яка скоро замінить улюблену CS:GO, мерщій дивитись відео від головного КС-блогера України.

Олександ Петрик проаналізував всі решафли цього літа і опублікував свій ТОР-20 найкращих команд світу

0

Олександр Петрик поміркував про ТОР-20 найкращих команд планети з CS:GO після неймовірних решафлів цього літа. Хто підсилився, а хто навпаки зробив крок назад. Дивимося професійну аналітику від найкращого CS-аналітика України.