Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олексій yXo Малецький запустив власне шоу на Ютубі “Вуса Шоу” в якому буде брати цікаві інтерв’ю у цікавих людей з кіберспорту українською мовою.

Шоу знято силами студії WePlay, тому і картинка і звук на найвищому рівні, а неперевершена харизма Малецького робить інтерв’ю глибоким та цікавим.

В пілотному випуску гостем програми став колега коментатора по студії WePlay Олександр Enkanis Поліщук. Майже весь годинний хронометраж розмови присвячено війні, її наслідкам для українців та українського кіберспорту і рефлексіям героїв відносно їх роботи на росіян, та присутності росіян у кіберспорті зараз. 

Однозначно рекомендуємо до перегляду, якщо ви вже вийшли з підліткового віку і маєте клепку в голові. 

 

Читайте також про рейтинг ТОР-20 найкращих гравців за всю історію CS:GO.

Материалы по теме

“Сподіваюся, тобі сподобається смак російського члена”, – Олексій yxo Малецький розкритикував виступ smooya за російську команду Forze

Відомий український коментатор Олексій yxo Малецький жорстко пройшовся по професійному гравцю в CS smooya. Нещодавно британець, який начебто підтримував Україну, грав в команді з українцями і навіть виставляв на фейсіті український прапор, повідомив про те, що зіграє на EPL за російську команду Forze, яка належить російській нафтовій корпорації Лукойл.

Студія WePlay проведе трансляцію ком’юніті касту Global Esports Tour Rio 2024. Працюватимуть справжні ленегди!

Студія WePlay після тривалої перерви повернеться до трансляцій кіберспорту, принаймні на один турнір Global Esports Tour Rio 2024. WePlay проведе трансляцію ком’юніті касту Олександра Петрика, яка буде проходити на його каналах на Youtube і Twitch.

Інтерв’ю з CEO NAVI Євгеном Золотарьовим від Олексія yxo Малецького

Олексій yxo Малецький взяв інтерв’ю у CEO NAVI Євгена Золотарьова. Хоча безліч гострих і цікавих тем так і залишилися за дужками, інтерв’ю вийшло відвертим, атмосферним і гідним уваги.

yXo нарешті зробив інтерв’ю з CEO Monte Дмитром Вовком

На Youtube вийшло цікаве інтерв’ю Олексія Малецького з CEO Monte Дмитром Вовком. Це одна з останніх робіт відомого коментатора, знята в студії WePlay.