Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

BLAST відкрили реєстрацію на дві європейські кваліфікації на BLAST Paris Major 2023. У відбіркових турнірах може взяти участь максимум по 1024 команди, саме на таку кількість розраховано сітку турнірів.

Важливо, що кваліфікації будуть проходити не на перевірених платформах FaceIT чи ESEA, а на challengermode, де раніше можна було створювати лише турнірні сітки. Судячи з усього, платформа додала функціонал створення ігрових серверів, проте поки невідомо, наскільки добре вони будуть працювати і що буде з ключовою проблемою всіх турнірів онлайн – чітерами. 

Наразі, для участі в турнірі платформа пропонує гравцям скачати та встановити окремий античіт, проте поки невідомо, наскільки він надійний.

Всі матчі до ТОР-16 будуть проходити у форматі BO1 (до однієї перемоги), матчі за слот у закритих кваліфікаціях буде зіграно у форматі BO3 (до двох перемог на трьох картах).

8 найкращих команд з кваліфікації вийдуть у закриту кваліфікацію, куди до них приєднається ще вісім команд з другої кваліфікації, а також команди, запрошені за рейтингом VALVE. 

БРАТИ УЧАСТЬ У КВАЛІФІКАЦІЇ НА BLAST Paris Major 2023 #1

БРАТИ УЧАСТЬ У КВАЛІФІКАЦІЇ НА BLAST Paris Major 2023 #2

Кваліфікації відбудуться 13 та 14 лютого. Хоча кваліфікацій дві, ті команди, що вийдуть у матчі за слот у закритих кваліфікаціях на першій кваліфікації не зможуть зіграти у другій кваліфікації, через те, що вони перетинаються за часом. Фактично, другий шанс отримають тільки ті команди, що вилетять до стадії ТОР-16. 

Нагадаємо, що на попередньому мейджорі було чотири відкритих кваліфікації і зменшення їх кількості обурило ком’юніті CS:GO. 

Читайте також: ASUS ROG презентували перший у світі монітор з частотою 540 Гц, розроблений для професійних кіберспортсменів

Материалы по теме

Останній блог Monte з BLAST Paris Major 2023

0

Український клуб Monte виклав останній блог з BLAST Paris Major 2023. Дивимось, як молода команда в яку мало хто вірив змогла пробитися у ТОР-8 Чемпіонату світу.

Трансляція прес-конференції Monte, присвяченої виступу на BLAST Paris Major 2023

0

Monte проводять прес-конференцію в Києві, присвячену своєму тріумфальному виступу на BLAST Paris Major 2023. Через те, що кількість місць на події обмежена, команда влаштовує пряму трансляцію з місця подій.

Vitality перемогли у фіналі BLAST Paris Major 2023. На турнірі було встановлено кілька цікавих рекордів

Vitality виграли останній в історії Мейджор з CS:GO і стали історичними постатями – командою, яка стала фінальними головними чемпіонами в грі.

Матч дня! Vitality проти Gamer Legion у фіналі BLAST Paris Major 2023

У фіналі BLAST Paris Major 2023 зустрічаються GamerLegion та Team Vitality і це справжня битва Давіда проти Голіафа, бо Vitality – це номер один світового рейтингу, а Gamer Legion займають лише 22 місце.