Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На HLTV з’явилося інтерв’ю зі снайпером команди B8 після сенсаційної перемоги українців над грандами CS:GO сцени командами MOUZ та Virtus.pro. 

Пропонуємо вашій увазі повний переклад інтерв’ю з Артемом r1nkle⁠ Морозом.

Перший день RMR для вас закінчилися і ви зробили статистику 2-0 з великими перемогами. Як це було?

Це було дуже круто, ми дуже добре підготувалися до першого матчу. Ми добре комунікували і все йшло як треба. Я і моя команда виконали чудову роботу. Ми насправді не відчували, що виграли якусь важливу гру чи щось подібне, але для підкоговки до другого матчу у нас було менше часу, ми просто підготували одну карту, і ось вона, Ancient.

Початок був дуже хороший, ми вели в рахунку 8:1, але після технічної паузи ми просто завмерли і не могли знайти свою гру. В останніх раундах я виграв клатч і зробив кілька справді гарних вбивств, і ми перемогли.

Ваша команда не дуже відоми, розкажіть хто в команді чим займається тощо?

Очевидно, я AWPer, і іноді я допомагаю IGL із колами в середині раунду. amster — клатчер, він тихий хлопець і клатчер у грі, але в реальному житті він не такий. alex666 — монстр, він любить натискати «W», бігати і стріляти. Я б сказав, що OWNER — це вбивця на расслабоні, і холоднокровний IGL. Він завжди не напружуєтья. [сміється] cptkurtka023 — це хлопець, який може бігти першим і вбивати, ви не можете його зупинити.

Розкажіть мені трохи про той кінець матчу проти Virtus.pro, був раунд, який вони виграли на форсбай, і вам, хлопці, було важко. Потім у вас також був клатч, і ви виграли його. Розкажіть мені про ті пізні раунди та про те, що знадобилося, щоб виграти той 16-й.

Я б сказав, що був дійсно впевненим, на мене не тиснули, але було відчуття, що деякі з моїх товаришів по команді нервували, вони кричали або щось подібне. У тій ситуації, я точно не пам’ятаю, але якось нам вдалося виграти.

У цьому клатчі я трохи нервував, тому що я дефьюзив, він кинув флеш, я зупинився і вбив його, і після дефьюзу залишилося приблизно 0,5 секунди. Після цього ми відчули піднесення і довели гру до перемоги. 

Розкажи мені про вашу впевненість у власних силах. Ви йдете з рахунком 2-0 на лані з чудовим першим днем ​​у BO1. На останньому RMR ви були в групі 2-2 і були лише в одному кроці від Мейджора. Як справи цього разу?

Ми почуваємося набагато краще, ніж на минулому RMR, тому що у нас вже є досвід, і я не відчуваю тиску, навіть у першому матчі проти MOUZ, команди з топ-10. Всі думали, що ми будемо нервувати, але це не так. У нас є впевненість, ми практикували наші комунікації, ми практикували нашу гру і ми були готові показати себе, тож ми це зробили.

Ви перемогли дві клуті команди MOUZ і VP, обидва рази на Ancient. Як щодо BO3? Вам доведеться мати справу з вето, грати більше карт…

Ми почуваємося добре, у нас є багато карт, щоб показати, тож подивимося.

Як думаєте, чи будете ви таким ж сильним у матчах BO3, особливо в групі 2-0 проти найкращих команд?

Я думаю, що так. Я думаю, що ми готові.

В інтернеті ви застрягли в матчах другого рівня, тому грати тут і перемагати команди вищого рівня – це щось несподіване. Ви відчували, що можете це зробити, перш ніж приїхати сюди?

Так, у нас величезна мотивація, тому що ми не могли грати два місяці, тому зараз ми хочемо показати, з чого ми зроблені. Я дійсно відчуваю себе готовим грати на вищому рівні.

Чи готова ця команда до такого стрибка?

Я так думаю, так. Настав час.

Як ви думаєте, ця п’ятірка, яку ви маєте зараз, це ідеальний склад  після того, як до вас приєднався OWNER, якого не було в команді на останньому RMR?

Я думаю, що тепер у нас краща вогнева міць, він може вбити всіх, розкрутити всіх, він справді добре колить і іноді я або команда допомагаємо йому. Він дійсно крутий хлопець, ми дружимо по життю, весь час хайпуємо.

У вас були сильні старти та раннє лідерство в обох іграх сьогодні. Як ви думаєте, з чим це пов’язано?

Я думаю, це тому, що зараз у нас дійсно хороша сторона Т, ми її відпрацьовували, і це як на початку гри, коли ти виграєш п’ять раундів, то далі це, як сніжний ком — так було у цих матчах. Ми просто сноуболили і все, але після цього ми віддали кілька дурних раундів і тому не змогли закінчити гру раніше.

Де ви бачите себе як гравця? Люди відмічають вашу гру навіть під час останнього RMR, і особливо у таких виставах, як сьогодні. Ким ви себе бачите, коли граєте проти таких команд, як VP?

Я насправді не думаю про те, який я гравець, я просто хочу бути корисним команді і показати всім свою майстерність. От так от.

Читайте також: B8 зробили безцінний подарунок українцям — обіграли Virtus.pro в другому турі RMR BLAST Paris Major Europe

Материалы по теме

Funn1k вкотре обізвав Dendi лайном і пробачив йому борг у кілька тисяч доларів

Колишній гравець B8 Гліб Funn1k Ліпантіков, схоже, завершив свою епічну битву з колишньою командою. Гравець вийшов в ефір і повідомив, що прощає борг і не хоче мати жодних справ з колишніми тіммейтами.

Funn1k погрожує Dendi фізичною розправою, якщо той не поверне заборговані гроші

0

Колишній гравець B8 і NAVI Гліб Funn1k  Ліпатніков продовжує погрожувати керівництву колишньої команди. Цього разу гравець пообіцяв, що за керівників B8 візьмуться серйозно і будуть вибивати гроші, які команда заборгувала, силою.

B8 оголосили новий склад, яким гратимуть на відбіркових до The International 2023

Данило Ішутін презентував новий склад своєї команди B8 з Dota 2. Саме ця п’ятірка намагатиметься штурмувати відбіркові на The International 2023.

Funn1k звільнили з B8

Український клуб B8 попрощався зі старожилом доти Глєбом Funn1k Лєпатніковим. «3 щирою вдячністю прощаємося з Funn1k. Дякуємо за наполегливу гру та бажаємо удачі», — написали в соціальних мережах B8.