Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Вже зовсім скоро, в понеділок 29 квітня, визначиться переможець весняної серії змагань – WarmUp Legue Spring Cup 2024. Дізнатись хто ж стане в ній переможцем можна на YouTube каналі Bitlook де й проходить трансляція змагання. 

Попередній етап змагань видався непростим і приніс чимало інтриги. Якщо другий етап давав Тимофію Істоміну чотири очка відриву від своїх найближчих переслідувачів Руслана Слащова та Євгена Бородая, то після третього етапу ситуація зовсім інша. 

Фінал буде напруженим, одна помилка може вартувати Євгену Бородаю перемоги. Давайте згадаємо, чим завершилась третя зустріч пілотів. 

Для визначення порядку старту пілоти мусили поставити найшвидший час кола в кваліфікації. Найшвидшим виявився Євген Бородай. З другого ряду стартував Тимофій Істомін. Сім сотих віддалили Тимофія від того, що б стати лідером. В той же час всього вісім тисячних не вистачило Владиславу Почтаруку аби зайняти другу сходинку. Руслан Слащов зміг поставити лише п’ятий час. Антон Лисенко закриває десятку лідерів. Владислав Почтарук та Денис Хакім не змогли знайти спільну мову з своїми автомобілями та не проїхали валідного кола.

На старті гонки прогноз погоди був дуже невтішним. Зменшення кількості опадів на найближчі тридцять хвилин не передбачалось. Старт видався неочікуваним, адже перші повороти хоча й принесли кілька зіткнень, але обійшлось без завалів. Однак все не так просто. Тимофій Істомін змістився з третьої сходинки аж на сімнадцяту позицію. Руслан Слащов вирішує скласти компанію Денису Становичу й обидва пілоти отримують покарання у вигляді проїзду по піт-лейн.

За перші п’ять кіл пілоти отримали надзвичайну кількість штрафів. Сталась настільки велика кількість інцидентів, що відстежувати зміни у пелотоні стало надзвичайно важко. Тимофій Істомін встиг вибороти собі сьому позицію. В гонці також з’явився новий лідер за серйозністю покарань – це Ігор Шквира за зіткнення з Олександром Беркунським. 

На сьомому колі Тимофій Істомін вирішує поїхати в бокси. До кінця перегонів ще понад половина часу – двадцять сім хвилин. Цей ранній піт-стоп може зіграти вирішальну роль у тому, на якій позиції фінішуватиме салатовий McLaren під номером двадцять чотири. З того, як розгортались події можна подумати, що пілоти мали схожу думку. Тому вже на наступному колі ще п’ять пілотів на різних позиціях вирушили на обов’язкову зупинку. До десятого кола в боксах побувала половина пілотів. За п’ятнадцять кіл гонки всі пілоти встигли побувати в боксах. 

Євген Бородай лідирує в змаганні. У вісімнадцяти секундах позаду нього знаходиться Антон Лисенко. Від втрати третьої позиції Артема Сакуна врятувала помилка Тимофія Істоміна. Однак не довго Артем зміг протриматись на третій позиції. Вже за кілька кіл підступна трава, в одному з поворотів, кинулась прямо йому під колеса, що призвело до розвороту й втрати п’яти позицій.

В останній п’ятірці кіл градус напруги тільки зростає. Справжня драма розгорнулась між Сергієм Раком та Тимофієм Істоміним. Боротьба тривала кілька кіл. McLaren Тимофія обороняв позицію від атак Сергія на такому ж автомобілі. З рештою McLaren під номером вісімдесят три виявився швидшим й виборов третю позицію, але пілоту не судилось сповна насолодитись потенційним місцем на подіумі. Нюрбургринг сповнений сюрпризів. Вже на наступному колі Сергій Рак припускається фатальної помилки й втрачає сім позицій.

Першим фінішну лінію перетинає Євгеній Бородай. Майже в двадцяти трьох секундах, але на другій сходинці фінішує Антон Лисенко. Тимофій Істомін все ж зміг повернути собі всі втрачені позиції,  і завершує гонку третім. Сергій Рак закриває десятку лідерів.

Події, які розвиваються під час змагань роблять фінал ще більш очікуваним. Всього один балф розділяє Євгена Бородая та Тимофія Істоміна. Хто ж стане найшвидшим серед новачків? Відповідь на це питання можна дізнатись вже в понеділок двадцять дев’ятого квітня. О двадцять першій годині на YouTube каналі Bitlook відбудеться трансляція фінального етапу змагання. У випадку якщо є бажання стати частиною українського симрейсингу, то зробити це можна доєднавшись до Discord серверу КМАМК Simracing.

© Шимків Олександр

Фото Євген Сайко

Посилання на фінальний етап: https://www.youtube.com/watch?v=oed4z_G3URU

Материалы по теме