Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Riot Games поділилися кількома простими вправами для геймерів, які допоможуть розім’яти пальці, руки та зап’ястки. 

Після годин гри в пальцях та зап’ястях може виникнути сильна напруга. Це може вплинути на час реакції, з’являться больові відчуття, а іноді це навіть може спричинити травму. 

Вправи для геймерів, опубліковані на офіційному порталі League of Legends: Wild Rift, адаптовані з практик цигун та йоги. Вони допомагають розслабити м’язи, які могли напружитися під час гри або навіть після дня, проведеного на роботі за комп’ютером. 

Звісно, вправи можуть бути корисні не тільки гравцям в ігри Riot, а й будь-яким геймерам. 

Щоб розтягнути зап’ястя, з’єднайте всі кінчики пальців обох долонь. Повільно зіштовхніть долоні разом, ніби в молитовній позі.

Не ламаючи молитовних рук, опустіть долоні вниз, тримаючи лікті на місці, доки не відчуєте добре розтягнення зап’ясть і передпліччя.

Затримайтеся в цьому положенні на 15 секунд, потім повільно відпустіть. 

Ви також можете виконати зворотну розтяжку, витягнувши руку, а потім направивши долоню вниз. Протилежною рукою обережно розтягніть зап’ясток і задню частину передпліччя. 

Нам не потрібно розповідати вам, наскільки важливі пальці для гри. Для мобільних геймерів великий палець контролює більшу частину тиску всієї руки.

Торкніться кінчиками вказівного, середнього, безіменного та мізинця кінчика великого пальця та утримуйте кожну позу протягом 20 секунд. 

Тримайте інші пальці, не торкаючись великого пальця, якомога пряміше, щоб зберегти розтягнення. Це може бути складніше, ніж ви думаєте! 

Ця вправа на розтяжку рук для геймерів складається з трьох рухів.

  • Випряміть пальці, наскільки це можливо, і зімкніть їх разом
  • Розведіть усі пальці якомога ширше
  • Стисніть пальці в кулак

Затримайтеся в кожній позиції на 20 секунд і повторіть десять разів. Це допомагає розтягнути всі проміжні м’язи ваших рук. 

Ковзання сухожиль і артикуляція суглобів є дуже корисними вправами для геймерів, оскільки вони допомагають покращити рух сухожиль і запобігають травмам суглобів.

У деяких випадках це може навіть допомогти запобігти розвитку синдрому зап’ясткового тунелю. Ці вправи складаються з переміщення пальців у чотирьох різних положеннях. 

  • Стрілка: тримайте пальці прямо вгору
  • Настільна: переведіть пальці в горизонтальне положення, тримаючи долоню вертикально
  • Кіготь: зігніть пальці всередину, щоб зігнути їх у першому фаланговому суглобі
  • Кулак: ще більше зігніть пальці всередину, щоб стиснути кулак

Залишайтеся в кожній позиції приблизно на 20 секунд, повільно переходячи в наступну. Повторіть десять разів. 

Читайте також: 

Материалы по теме

Riot «розглядає можливості» проте поки не планує дозволяти командам-партнерам підписувати спонсорами букмекерські компанії

Riot офіційно спростувала інформацію щодо дозволу командам-партнерам співпрацювати з букмекерськими компаніями. Організаціям, які беруть участь в офіційних турнірах від Riot в грі VALORANT не буде дозволено співпрацювати з букмекерськими компаніями, як повідомлялося раніше.

Riot знімуть заборону на спонсорування команд букмекерами в грі VALORANT

0

З’явилася інформація, що Riot дозволять партнерським командам з VALORANT залучати до спонсорування букмекерські компанії. Про це повідомило турецьке видання Esporkolik.

Riot дискваліфікувала читера, який прикидався небінарною особою, щоб грати на турнірах для дівчат VCT Game Changers

Розробник VALORANT компанія Riot повідомила про дискваліфікацію гравця, який прикидався небінарною особою. Порушення відбулося в рамках серії турнірів VCT Game Changers, які Riot проводять для жінок, та небінарних гравців.

Riot Games запроваджують ігрові капсули, половину доходів від яких отримають команди-партнери

0

Riot Games  до свого великого турніру з VALORANT в Бразилії введуть в гру лімітовані капсули VCT LOCK//IN Capsule, присвячені 30 клубам-партнерам, що будуть грати у франшизних лігах екосистеми тактичного командного шутера Riot.