Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Riot Games презентували свій новий віртуальний музичний гурт на базі всесвіту League of Legends. Цього разу це не жіноча група, а  чоловічий колектив Heartsteel, який складається з шести популярних героїв LoL.

Наразі групу тільки презентовано і всі очікують на вихід треку в її виконанні. 

Нагадаємо, що це не перший музичний перфоменс Riot. Раніше вони вже створювали кілька віртуальних груп, наприклад метал-групу Pentakill, дівочу групу K/DA, солістку Seraphine, а також хіп-хоп колектив True Damage.

 

 

 

 

Материалы по теме

З’явилися сінематик і мерч до VCT 2024: Masters Shanghai

0

Riot опублікували ролик, присвячений другому Мастерсу (Мейджору) сезону з VALORANT. Також на офіційній сторінці з’явився мерч турніру, який можна буде придбати вже з 16 травня. Все виглядає як завжди у Riot стильно і без циганщини.

Інтерв’ю з Maynter – найкращим українським гравцем в Лігу Легенд

В інтернеті з’явилося дуже цікаве інтерв’ю з топовим українським гравцем в LoL Володимиром Maynter Сорокіним. Також у відео можна побачити, як проходить буткемп однієї з топових команд світу в Лігу Легенд. 

Gen.G Esports в черговий раз виграли весняний сезон LCK, зібравши вражуючу кількість глядачів в фіналі

0

Gen.G Esports перемогли у фіналі T1 і стали чемпіонами весняного сезону LCK – найпрестижнішої ліги з League of Legends. Давні суперники влаштували справді епічний фінал, який закінчився з максимально близьким рахунком 3-2.

Riot розповіли, внутрішньоігрові капсули яких команд продаються найкраще.

0

 Riot виклали рейтинг найбільш популярних внутрішньоігрових VCT-капсул в трьох з чотирьох регіонах, де проходять франшизні ліги з VALORANT.