Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Мирною угодою завершилося протистояння Riot і професійних гравців LCS. Обидві сторони пішли на зустріч по ряду питань, заради того, щоб зміг стартувати літній спліт і команди змогли через нього потрапити на Чемпіонат світу.

Протистояння гравців і Riot затримало старт турніру на два тижні. Тепер він почнеться 14 червня і триватиме шість тижнів. 

В офіційному повідомленні Riot йдеться про те, що перемовини між LCS, LCSPA та представником, обраним 10 командами йшли весь цей час і були плідними. 

Схоже, що профспілці LCSPA не вдалося досягти поставлених в ультиматумі цілей, проте і Riot пішли на деяки поступки. В результаті перемовин були досягнуті такі домовленості. 

  • Буде створено нову бізнес-модель NACL на додаток до раніше виділених 300 000 доларів США, яка буде розподіляти дохід між оператором турніру та командами-учасниками для досягнення довгострокової стабільності.
  • Буде удосконалено моделі управління NACL, включаючи угоду про участь команди (TPA) і процес перевірки організацій, які грають в лізі.
  • Гравців мають повідомляти мінімум за 30 днів, якщо вони заробляють до 1,5 мінімальної зарплати в лізі, і мінімум за два тижні якщо мова йде про гравців-нерезидентів LCS (гравці та команди можуть домовитися про умови, що краще за ці умови).
  • Створять робочу групу між командами та LCSPA для кращої оптимізації розкладу ігор.
  • Посилять вимоги до медичного страхування для іноземних гравців LCS, коли вони переїзджають до США.
  • Удосконалять робочі процедури між LCS, LCSPA та командами для продовження переговорів щодо покращення конкурентного середовища в Північній Америці.

Нагадаємо, що раніше профспілка гравців LCSPA висунула до Riot безпрецедентні для кіберспорту умови, погрожуючи зривом літнього сезону LCS. 

Материалы по теме

Анонсовано дати і місце проведення Чемпіонату Світу з VALORANT

0

Анонсовано Чемпіонат Світу з VALORANT. CHAMPIONS 2024 відбудеться в Сеулі, Південна Корея з 1 по 25 серпня. За звання найкращої команди світу, цінний трофей і величезний призовий фонд змагатимуться 16 найкращих команд світу.

Понад 1500 жінок отримали від Riot Games 80 мільйонів за сексизм та дискримінацію на роботі

0

Riot Games виплатили жінкам, які працювали в компанії з 2014 по 2021 рік 104 мільйони доларів США. Компенсацію отримали 1549 жінок, а причиною, звісно, став сексизм.

Riot Games скасували роботу над створенням конкурента Twitch

Після нещодавніх звільнень в Riot Games скасували роботу над конкурентом Twitch. Раніше джерела повідомляли, що розробник LoL і VALORANT планує створити кращу версію Twitch і конкурувати на ранку потокових трансляцій ігор, принаймні ігор власної розробки.

Riot Games скоротять 530 співробітників, зосередяться на основних проектах і підсилять увагу до кіберспорту

Здавалося б успішна Riot Games повідомила про величезне скорочення співробітників і проектів. “Ми переорієнтовуємося на меншу кількість найбільш важливих проектів, щоб рухатися до більш сталого майбутнього” – заявили в компанії.