Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда 9Pandas з Dota2 потрапила у блог прокремлівського блогера Амірана Сардарова (канал «Дневник Хача»). Блогер, відомий своєю підтримкою війни в Україні, зняв контент з гравцями Панд прямо на The International. Лише за день відео зібрало майже 400 тисяч переглядів.

В ролику, який є ідеальним прикладом прихованої російської пропаганди, Сардаров показує бомжів на вулицях Сіетла, називає три російські команди “Наші”, і каже, що його “спеціально сюди відрядили, відрядили наші”, а, прощаючись з представником американської команди EG, блогер саркастично каже “Хай Бог береже Америку”. 

Майже все 32-х хвилинне відео присвячене російській команді 9Pandas при тому, що спонсором Сардарова є букмекер Winline, а спонсором Панд є БК PARI – здавалося б конкуруючі на папері організації. 

Насправді ж відправка “Хача”, який судячи з відео взагалі вперше побачив Доту, бо навіть не знає, що таке кріпи, є нічим іншим – як російською пропагандою, яка прагне показати 5,5 мільйонній аудиторії прокремлівського блогера, що “наші” є на Чемпіонаті Світу, що вони вільно спілкуються з командами з усього світу і Росія не є вигнанцем, а визнається і поважається на світовій арені. 

Просування команди, яка належить одному російському букмекеру у відео від іншого російського букмекера красномовно натякає, що за всіма цими конторами виглядає сама російська держава, а БК є лише ширмою для замилювання очей, про що ми вже писали раніше. 

На скандальне відео встигла відреагувати директорка 9Pandas Марія Гуніна, відома своїми начебто антивоєнними поглядами. 

Я не маю жодного відношення до того, що прокремлівські блогери знімають контент із нашими гравцями. Дізналася за фактом виходу ролика. Це пиз…ь. Ширше коментувати не можу, мабуть.

Ми вже неодноразово писали про Марію Гуніну і її цікаву позицію щодо війни в Україні. З одного боку Марія виступає проти війни і відмовилася від російського прапора на Ліквіпедії, з іншого називала Крим російським і працює в команді, яка повністю фінансується російським букмекером PARI, який вочевидь пов’язаний з російською владою. 

Складно зрозуміти чи то Марія Гуніна настільки недалека, що не розуміє елементарних речей, чи вона просто гарно прикидається. 

Своєю чергою раніше Сардаров висловлювався на підтримку війни Росії в Україні у своїх соціальних мережах, а потім жалівся на хейт в свій бік.

Всі перетворилися на миротворців, а з нас зробили агресора номер один. Тоді питання: чому від усіх цих «миротворців» я не чув жодного заклику до миру на Донеччині за 8 років?

Також Сардаров пояснював підтримку Росії у війні тим, що це його дім. 

Я прийшов після повернення з Америки до одного простого висновку: треба підтримувати свій дім. На той момент я не розумів, як це далеко зайде. <…> Ми ж не знаємо, як там нагорі реально відбувається, за що вони борються. <…> Найпростіше зробити собі вибір. Глобально для мене вибір – я підтримую свій дім. Мій дім – Росія.

Материалы по теме

Російський директор FaceIT підписав в партнери платформи російського букмекера, який фінансує війну в Україні

Російська букмекерска контора Winline стала офіційним партнером найпопулярнішої змагальної платформи FaceIT. Цинізм ситуації полягає в тому, що Winline є зареєстрованою легальною БК, яка має клуби в Росії і офіційно сплачує мільйони податків в бюджет країни-терориста.

Звільнення колаборанта. Розповідаємо, як український аналітик Dota 2 намагався працювати на росіян, донатити на ЗСУ, але не всидів на двох стільцях

Російськомовна студія Paragon несподівано і без попередження звільнила українського перебіжчика Олександра DkPhobos Кучерю. Колишній професійний гравець, що грав за NAVI, а в останні роки працював аналітиком Dota 2, у своєму телеграм заявив, що “адекватних та конкретних” причин його звільнення немає.

PGL уклали угоду з російським букмекером і студією Paragon Events

Російський букмекер Winline і студія Paragon уклали багаторічну угоду з PGL на трансляцію турнірів одного з найбільших турнірних операторів. Нажаль, попри війну в Україні, ще один великий турнірний оператор кіберспорту обирає співпрацювати з росіянами і брати російські гроші. Пишемо цю новину для історії.

Росіяни 9Pandas не змогли отримати візи і пропустять PGL Major Copenhagen 2024. Їх замінить команда Снакса

Російська команда 9Pandas пропустить перший мейджор з CS2 через проблеми з візами у двох гравців. Попри всі зусилля росіян до Копенгагена змогли дістатися тільки троє з гравців основи і організатори прийняли рішення замінити Панд на GamerLegion, яких вони вибили у фіналі турніру останнього шансу на RMR.