Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Євген Sh4dowehhh Алексєєв на своєму стрімі повідомив про те, скільки насправді коштували права на російськомовну трансляцію PGL Arlington Major.

За словами відомого тренера та аналітика, студія Fissure, яка є казахстанською прокладкою російської студії UCC, заплатила за права 700 тисяч доларів. 

Якщо інформація є вірною, то це дійсно феноменальна цифра, яка не може бути обгрунтована фінансово. Не дивлячись на те, що офіційно молоду студію Fissure фінансує російський букмекер BetBoom, 700 тисяч доларів просто неможливо окупити російськомовною трансляцією, особливо при  наявності лише одного партнера.

За нашою інформацією, зазвичай ціни на цілий російськомовний регіон знаходилися в межах 100-200 тисяч доларів, та навіть такі суми вкладень студіям було дуже складно окупити. 

В нинішній ситуації Fissure не тільки купила права не за ринковою ціною, а ще й поділилася ними з проросійськими ком’юніті кастерами. 

Якщо йти методом виключень, то залишається єдиний логічний варіант, як Fissure змогла купити ці права – російські олігархи знову залили гроші для того, щоб впливати на молодь, яка слідкує за кіберспортом. Переплатили лише тому, що прагнули не допустити ситуації, коли коментувати турніри буде проукраїнський Maincast. 

Слідкуйте за репортажем з PGL Arlington Major та дивіться українськомовні трансляції, які проводить Maincast.

Материалы по теме

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.

Українська команда ноунеймів розриває лан в Парижі, на якому грають зірки світового рівня

0

Українська команда Team Next Level увійшла в шість найкращих команд на регулярному клубному турнірі La Coupe 5, який проходить цими днями в Парижі.