Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Найпопулярніший російський блогер CS:GO Райз опублікував інтерв’ю з одіозним колишнім капітаном NAVI Кирилом BoombI4 Михайловим. За добу інтерв’ю зібрало понад мільйон переглядів.

У відео з назвою “СПОВІДЬ БУМИЧА: ПРО ДРУЖИНУ, КІК З НАВИ І ГРОШІ!” можна знайти купу сексизму, інфантилізму і взагалі дізнатися про те, про що ми казали з самого початку – Бумич не тільки знав про те, чим займалася його дружина, коли робив їй пропозицію руки та серця, а й познайомився з Анжелікою, викликавши її, як повію.

Фактично відео, яке було зроблено для відбілювання репутації Бумича, та сприяння відновленню його кар’єри, ставить хрест на його кар’єрі і от чому: 

– Гравець зізнається, що відверто брехав своїм фанатам,  він знав про минуле дружини, але разом з нею погрожував ЗМІ й розповідав про те, що вона не винна. 
– Гравець зізнався у власній аморальності, публічно підтвердивши, що не раз користувався послугами інших повій.
– В інтерв’ю разом з Райзом він не раз допускає сексистські висловлювання.
– Він зізнається, що сам постійно шантажував дружину погрозами розійтися. 
– Він ухилився і нормально не розповів про ситуацію з наркотиками.
– Гравець так і не зрозумів, що не Ліка, а він сам є “репутаційним ризиком” для NAVI та для будь-якої команди. З NAVI його звільнили не через Анжеліку, а через його поведінку, на місці Анжеліки могла бути будь-яка інша повія. 

Ми не будемо детально розбирати інтерв’ю з Кирилом Михайловим, бо воно жалюгідне та вже не має відношення до кіберспорту, через те, що тепер Бумич у кіберспорті ніхто.

Колишній перспективний гравець, та чемпіон Мейджора через свої неадекватні вчинки перетворився на фріка, інтерес до якого підтримується не завдяки його грі, а завдяки черговим виткам скандалу з колишньою коханою. 

Впевнено можемо прогнозувати, що кіберспортивну кар’єру гравця на топовому рівні завершено раз і назавжди. 

Дивитися інтерв’ю з Бумичем

 

Читайте також про те, як NAVI виграли великий престижний турнір без “незамінного” капітана, чим підтвердили, що Бумич не був такою важливою частиною команди. 

Материалы по теме

NAVI VALORANT Ukrainian Saga – оголошено формат і призовий фонд всіх турнірів серії

NAVI анонсували деталі своєї серії турнірів з VALORANT – NAVI VALORANT Ukrainian Saga, які спрямовані на розвиток українського ком’юніті гри. Перший турнір серії вже відбувся навесні, ще два турніри відбудуться влітку та восени, а взимку серія завершиться великим фіналом.

Денис electronic Шаріпов перейшов в Virtus.pro. Цим вчинком він знищив агрументи, що в NAVI грали росіяни тільки з правильною позицією

Денис electronic Шаріпов перейшов в російську команду Virtus.pro, ця новина стала абсолютною несподіванкою для всієї спільноти Counter-Strike.

Riot розповіли, внутрішньоігрові капсули яких команд продаються найкраще.

0

 Riot виклали рейтинг найбільш популярних внутрішньоігрових VCT-капсул в трьох з чотирьох регіонах, де проходять франшизні ліги з VALORANT.

NAVI випустили відео про свою перемогу на Мейджорі

0

NAVI випустили влог про свій шлях у Play-off Мейджора до моменту перемоги на історичному турнірі. Дивимося як відбувалася ця легендарна подія очами команди.