Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Найпопулярніший російський блогер CS:GO Райз опублікував інтерв’ю з одіозним колишнім капітаном NAVI Кирилом BoombI4 Михайловим. За добу інтерв’ю зібрало понад мільйон переглядів.

У відео з назвою «СПОВІДЬ БУМИЧА: ПРО ДРУЖИНУ, КІК З НАВИ І ГРОШІ!» можна знайти купу сексизму, інфантилізму і взагалі дізнатися про те, про що ми казали з самого початку — Бумич не тільки знав про те, чим займалася його дружина, коли робив їй пропозицію руки та серця, а й познайомився з Анжелікою, викликавши її, як повію.

Фактично відео, яке було зроблено для відбілювання репутації Бумича, та сприяння відновленню його кар’єри, ставить хрест на його кар’єрі і от чому: 

— Гравець зізнається, що відверто брехав своїм фанатам,  він знав про минуле дружини, але разом з нею погрожував ЗМІ й розповідав про те, що вона не винна. 
— Гравець зізнався у власній аморальності, публічно підтвердивши, що не раз користувався послугами інших повій.
— В інтерв’ю разом з Райзом він не раз допускає сексистські висловлювання.
— Він зізнається, що сам постійно шантажував дружину погрозами розійтися. 
— Він ухилився і нормально не розповів про ситуацію з наркотиками.
— Гравець так і не зрозумів, що не Ліка, а він сам є «репутаційним ризиком» для NAVI та для будь-якої команди. З NAVI його звільнили не через Анжеліку, а через його поведінку, на місці Анжеліки могла бути будь-яка інша повія. 

Ми не будемо детально розбирати інтерв’ю з Кирилом Михайловим, бо воно жалюгідне та вже не має відношення до кіберспорту, через те, що тепер Бумич у кіберспорті ніхто.

Колишній перспективний гравець, та чемпіон Мейджора через свої неадекватні вчинки перетворився на фріка, інтерес до якого підтримується не завдяки його грі, а завдяки черговим виткам скандалу з колишньою коханою. 

Впевнено можемо прогнозувати, що кіберспортивну кар’єру гравця на топовому рівні завершено раз і назавжди. 

Дивитися інтерв’ю з Бумичем

 

Читайте також про те, як NAVI виграли великий престижний турнір без «незамінного» капітана, чим підтвердили, що Бумич не був такою важливою частиною команди. 

Материалы по теме

CEO NAVI Євген Золотарьов буде боротися проти російських талантів на TI 11

Директор NAVI Євген Золотарьов анонсував колективне звернення від ряду команд до Valve щодо формату проведення цьогорічних російськомовних трансляцій. CEO пожалівся, що у доті на відміну від CS:GO немає сильного авторитетного альянсу команд.

NAVI сенсаційно програли G2, Vitality легко впоралися з Outsiders в рамках чвертьфіналів ESL Pro League 16

Команда NAVI сенсаційно програла G2 і стала другим фаворитом, який вилетів з ESL Pro League 16, не потрапивши навіть в четвірку найкращих.

Riot Games оголосили мінімальні зарплати, які клуби мають платити своїм гравцям у франшизній лізі VALORANT

Riot Games оголосили мінімальні зарплати, які клуби мають платити своїм гравцям в професійних франшизних лігах з VALORANT у рік. Ця сума становить 50 тисяч доларів для американської ліги, 50 тисяч євро для ліги EMEA, та 667 000 000 корейських вон для азійської ліги.

NAVI та Outsiders подолали суперників і вийшли у чвертьфінали ESL Pro League 16

Завершилися два останні матчі першого туру Play-off ESL Pro League 16 і визначилися всі чвертьфіналісти найпрестижнішої ліги планети.