Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершилася групова стадія Чемпіонату Світу з League of Legends і визначилися 8 команд, які зіграють в Play-off за титул Чемпіонів WORLDS 2022.

Матчі Play-off розпочнуться 21 жовтня і триватимуть до 6 листопада. Всі матчі будуть проходити у форматі до трьох перемог на п’яти картах, проте у команд не буде жодного шансу на помилку, бо Play-off проходить у форматі Олімпійської сітки.

У фінальній частині цього року спостерігається тотальна домінація азійських команд. Так у вісім найкращих команд світу пройшло чотири команди з Південної Кореї, три команди з Китаю і лише одна команда з Європи. 

Результати групової стадії

Група А

Група В

Група С 

Група D

Сітка Play-off

 

Читайте також про феноменальні рекорди зірки Faker, які він встановив на WORLDS 2022.

Материалы по теме

Анонс турніру Road to Glory з League of Legends з призовим фондом в 30000 грн

0

В Україні відбудеться досить помітний турнір з дисципліни League of Legends під назвою “Road to Glory“! На рідкісному для цієї дисципліни турнірі розіграють аж 30000 грн!

Найкращий кіберспортсмен світу Faker отримує зарплатню 5,6 мільйона доларів на рік. Стали відомі ймовірні зарплати топових гравців в LoL

В інтернет опублікували можливі заробітки топових гравців в дисципліні League of Legends. Опублікований список викликає багато питань, бо його опублікував китайський користувач YuQAQ і не зрозуміло, звідки він взяв цю інформацію, проте її тиражують в ЗМІ.

Riot представили ролик з суттєвими оновленнями League of Legends до сезону 2024

0

У 2024 році кіберспортивну League of Legends чекає багато змін, які торкнуться предметів, монстрів і навіть карти. Riot Games випустили ролик, в якому показують основні зміни, які гра зазнає найближчим часом і ці зміни дійсно суттєві.

Американська ліга з LoL скорочується до 8 команд через вихід EG та GG. Ходять чутки, що Evil Geniuses взагалі залишать кіберспорт

0

Навіть у фантастично популярній Лізі Легенд не все так гладко. Одразу дві команди вирішили залишити американську лігу LCS, причому вони не продають свої слоти чи передають комусь іншому, вони залишають лігу, причому так несподівано, що Riot змушені скоротити кількість команд з 10 до 8.