Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У іспанській Барселоні вихідними відбувся дуже дивний турнір FIRELEAGUE GLOBAL FINALS, який проходив у приміщеннях стадіону Камп Ноу, а підіймати над головою кубок чемпіони вийшли на трибуни абсолютно пустого стадіону.

В чемпіонаті з призовими у 100 000 доларів змагалося кілька колективів, які будуть грати на Мейджорі, проте не було жодної дійсно топової команди. 

В результаті матч за титул проходив між росіянами Spirit та бразильцями paIN. Хоча останні і виграли першу карту в результаті сильнішими виявилися Spirit. 

Найкращий перфоменс у команді духів показав українець w0nderful, який настріляв майже вдвічі більше фрагів ніж помер. 

Нагадаємо, що нещодавно на RMR Team Spirit кваліфікувалися одразу у стадію легенд. В той момент, коли Київ атакують російські дрони, російська команда виграє чималу суму, частина з якої вочевидь піде на знищення України. 

Результати FIRELEAGUE та розподіл призових:

1.  Spirit – $100,000
2. paiN – $30,000
3-4.  9z – $7,000
3-4.  Imperial – $7,000
5-8.  MIBR- $1,500
5-8. WINDINGO – $1,500
5-8.  Isurus – $1,500
5-8. MASONIC – $1,500

Читайте також цікаву статтю про те, як ESIC намагається наживатися на кіберспорті.

Материалы по теме

На PGL Major Copenhagen 2024 відбулася деросіянізація. Результати перших чвертьфіналів Чемпіонату світу з CS2

Деросіянізацією першого Чемпіоту світу з CS2 завершився цей четвер. Дві російські команди, одну з яких чимало експертів вбачали чемпіонами турніру, відправилися пакувати валізи.

Вперше в історії Spirit піднялися на третє місце в рейтингу HLTV. Актуальний український рейтинг

0

Після оновлення світового рейтингу за версією HLTV російська команда Team Spirit зробила стрибок угору і вперше у своїй історії піднялася на третю сходинку.

Spirit перемогли на IEM Katowice 2024. Підсумки тутніру

Надзвичайно впевненою перемогою Team Spirit завершився легендарний турнір IEM Katowice 2024. У фіналі російська команда, яку на початку турніру ніхто не сприймав серйозно, фактично декласувала друге місце світового рейтингу, команду, яка вийшла у шостий фінал поспіль – FaZe.

Spirit знищили Falcons на шляху до фіналу IEM Katowice 2024

0

Повним розгромом Falcons завершився другий півфінал IEM Katowice 2024. Як і перший півфінал цей матч складно назвати рівним, бо Spirit повністю домінували на першій половині вибору суперника і каменя на камені не залишили від команди Зоніка на другій карті.