Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стали відомо, як розподіляться таланти в тому числі українці на російськомовній трансляції The International 11.

Нагадаємо, що запрошення взяти участь в російськомовній трансляції The International 11 прийняли сім українців. Свій вчинок вони пояснили різними причинами, серед яких були такі, як бажання заробити грошей, частину яких потім передати на ЗСУ, не бажання звільнити слот для ще одного росіянина, бо від цього буде тільки гірше, потребу продовжувати коментувати російською, бо не всі українці розуміють рідну мову, а також тим, що потрапити на Інт було мрією усього життя, яку не можна втрачати.

В результаті Drug та STORM на TI11 будуть працювати в студії аналітики, яка за попередньою інформацією буде розташована в Казахстані. 

Goblak, Belony та Bafik будуть коментаторами та працюватимуть з Сингапуру. b2ru буде контент-мейкером, а XBOCT буде ведучим вечірнього шоу. 

Участь українців в російськомовній трансляції розділила українське суспільство Дота 2. Частина вболівальників підтримала і зрозуміла українських талантів, проте більша частина висловила думку, що таланти просто вирішили підзаробити та що під час війни співпрацювати з росіянами навіть на трансляції The International абсолютно недоречно. 

Ряд провідних українських талантів в тому числі V1lat, Olsior, Casper та інші відмовилися працювати на російськомовній трансляції TI11.

Читайте також новину про те, що Valve напередодні Play-off The International створила сторінку в російській пропагандистській мережі ВКонтакте.

Материалы по теме

Організатори Esports World Cup 2024 розповіли, як вони розподілять 20 мільйонів доларів за командним заліком свого турніру

Організатори Esports World Cup 2024 опублікували умови розподілу 20 мільйонів доларів, які будуть розіграні між клубами не в конкретних дисциплінах, а в підсумковому заліку.

Федерація кіберспорту Росії протестує щодо рішення IESF. Каже, що залишиться вірною прапору Росії

Федерація кіберспорту Росії на своєму офіційному сайті виклала хронологію подій і висловила протест щодо рішення міжнародної федерації кіберспорту IESF допускати російських спортсменів до своїх змагань виключно в нейтральному статусі і під нейтральним прапором.

s1mple запустив свою школу Counter-Strike Play Like S1mple. Ділимося нашими враженнями від першого уроку

Олександр s1mple Костилєв запустив свою онлайн-школу Counter-Strike під назвою Play Like S1mple. На сайті проекту будуть доступні 60 уроків, які сам гравець називає “революційними”.

Перемога UESF. Міжнародна федерація кіберспорту IESF допускатиме на турніри росіян тільки під нейтральним прапором

Стало відомо, що після розгляду скарги Федерації кіберспорту України UESF, Міжнародна федерація кіберспорту IESF прийняла рішення дозволити росіянам виступати на їх турнірах в тому числі на майбутньому Чемпіонаті Світу в Ріяді виключно в нейтральному статусі під нейтральним прапором.