Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Twistzz офіційно залишив FaZe Clan. Ще перед IEM Sidney джерела повідомляли, що канадієць прийняв рішення повернутися до американської команди і незабаром піде з європейського суперскладу.

Доля склалася так, що FaZe, дограючи останні турніри у старому складі, несподівано зловили ренесанс відносин і якусь фантастичну синергію, щоб створити одну з найдовших серій перемог в історії Counter-Strike. 

В результаті команда взяла три титули поспіль: IEM Sidney 2023, Thunderpick World Championship 2023 і Asia Championships 2023, а також зіграла в фіналі BLAST Premier: Fall Final 2023. 

Загалом же у складі FaZe Twistzz провів три дуже плідних роки. 24 річний канадієць виграв 9 значних титулів серед яких абсолютно всі найпрестижніші в томи числі перемога на Мейджорі в Антверпені, дві перемоги на ESL Pro League, перемога у четвертому сезоні Intel Grand Slam Season 4, а також перемоги на IEM Katowice та IEM Cologne.

Дуже мало гравців навіть найвищого рівня мають таку повну колекцію трофеїв. 

Twistzz попрощався зі своєю командою дуже тепло прощальним листом. Джерела повідомляють, що незабаром канадієць повернеться у Liquid, з яких свого часу і перейшов у FaZe.

Це були дивовижні три роки. З моменту, як я приєднався до FaZe, я відчував, що фанати і команда радіють моєму приходу. 2021 був непростим, але я вірив у план, який ми намітили. 2022 року ми досягли досконалості, а до кінця 2023 року ми завершили задумане. Тепер ми в історії з найкращими складами.

Перед початком IEM в Австралії команда вже знала про мій відхід, знала, що це буде наш останній танець. Але я б ніколи не міг передбачити успіх. Кінець став початком, вигравши три турніри поспіль, я відчув те саме домінуюче збудження, яке було у мене у 2022 році.

Ми пройшли гру, я пишаюся тим, чого ми досягли і  у мене з’явилися друзі на все життя! Якщо буде можливість у майбутньому, то колись знову я з гордістю одягну джерсі FaZe.

Я знаю, що моє рішення може когось шокувати, пізніше я розповім про причини його ухвалення. Але зараз готовий перейти до нового випробування. І хоч мені сумно йти, я щасливий, що це був добрий фінал.

Дякую тобі, Едді, за всі веселі моменти та спогади, ти завжди вносив свій внесок в атмосферу своїм заразливим сміхом, підтримкою та нескінченним позитивом. Дякую Іванові за веселе проведення часу і за те, що він допомагав нам керувати командою, коли це було необхідно, я завжди пам’ятатиму твою реакцію на нашу перемогу на Мейджорі. Дякую Максу, Собену та команді SMM’щиків. Дякую тобі Ерік за допомогу у створенні цієї команди і, звичайно, дякую всім за дуже веселі спогади.

Решта членів команди: хлопці, ви допомогли мені стати кращими, жодного разу не засуджували мене, і я завжди відчував себе комфортно. Ви всі зробили свій внесок у те, ким я є сьогодні. Ми допомогли одне одному досягти всіх наших цілей, допомогли закріпитись в історії. Так багато спогадів, які назавжди залишаться у моїй голові. Дякуємо FaZe та фанатам за все. Побачимося. Ваш Рассел.

 

Материалы по теме

Новачки рвуться в бій. Як пройшов другий етап Warm Up League Spring Cup 2024

Між другим і третім етапом Warm Up League Spring Cup 2024 була незвично довга перерва – цілих три тижні. Тому давайте напередодні нової гонки, згадаємо як пройшла і чим завершилась попередня зустріч пілотів.

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024

0

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024 і заробили титул та 100 тисяч доларів. Таким чином європейський колектив, який вже тривалий час займає першу сходинку світового рейтингу, перервав свою серію програних фіналів і здобув важливу перемогу.

MOUZ і FaZe зіграють у фіналі IEM Chengdu 2024

0

FaZe і MOUZ вийшли в фінал IEM Chengdu 2024. Вже в неділю команди поборються за трофей, а переможці турніру виграють 100 тисяч доларів з 250 тисячного призового фонду.

n0tail видав автобіографічну книгу “Notail. Характер перемагає талант”

Легендарний дворазовий чемпіон The Internatioonal Йохан «n0tail» Сундштайн видав автобіографічну книгу про своє життя і карколомну кар’єру в Dota 2. Кника називається “Notail. Характер перемагає талант”.