Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Генеральний директор Twitch Ден Кленсі оголосив, що компанія припинить діяльність у Кореї через «непомірно високі» витрати. Ця новина видається сюрреалістичною, бо платформа надзвичайно популярна в Південній Кореї. 

Корінь проблеми, за словами Кленсі, лежить в непомірно високій ціні на трафік, яка вище ніж в інших країнах в 10 разів. Тобто за мільйон глядачів Twitch витрачає грошей, як за 10 мільйонів, наприклад в Європі чи Америці. Таким чином платформі велика кількість глядачів лише шкодить, бо вона не може їх окупити коштом реклами. 

Вихід Twitch з ринку Південної Кореї стане шоком не лише для глядачів, а і для величезного сегмента місцевих стрімерів, які мають величезну популярність в країні. Так п’ять найкращих партнерів Twitch у Кореї мали понад 10 мільйонів годин переглядів за останні 30 днів, і тепер їм усім потрібно буде перейти на іншу платформу, щоб продовжувати заробляти на життя. Кленсі заявляє, що Twitch допоможе людям знайти нові платформи для міграції, а співпраця з Твіч завершаться 27 лютого, тобто у стрімерів є лише кілька місяців, щоб підшукати новий спосіб чи місце, де заробляти на життя.

Залишається відкритим питання, де і як будуть проходити кіберспортивні трансляції після виходу Twitch з корейського ринку, бо платформа була безумовним лідером в країні.

Материалы по теме

Стрімінгові платформи Twitch і Kick заблоковані в Туреччині через рекламу азартних ігор

В Туреччині заблокували головні стрімінгові платформи Twitch і Kick. Миттєво перегляди Twitch в країні впали в кілька разів. Причиною блокування стала реклама на платформах азартних ігор, з якою намагаються боротися в Туреччині.

Riot Games скасували роботу над створенням конкурента Twitch

Після нещодавніх звільнень в Riot Games скасували роботу над конкурентом Twitch. Раніше джерела повідомляли, що розробник LoL і VALORANT планує створити кращу версію Twitch і конкурувати на ранку потокових трансляцій ігор, принаймні ігор власної розробки.

Директор Twitch повідомив, що стрімінг тримається на плаву лише завдяки Amazon

Директор Twitch Ден Кленсі підтвердив звільнення 500 робітників компанії через збитки. Більше того керівник головної стрімінгової платформи, яка є основою прямих трансляцій кіберспорту і невід’ємною їх частиною повідомив, що Twitch тримається на плаву виключно завдяки допомозі материнської компанії Amazon.

Twitch найближчим часом скоротить 35% співробітників через збитки

Видання Bloomberg повідомило, що найближчим часом Twitch звільнить 500 своїх працівників, що складає 35% від штату стрімінгової платформи. В березні 2023 року компанія вже звільняла 400 працівників.