Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

З бойкотом до української збірної також приєдналися збірні  Данії та Фінляндії. Таким чином три збірні пропустять Чемпіонат Світу IESF з CS:GO, який пройде з 1 по 12 грудня на острові Балі, Індонезія через небажання грати в турнірі, до якого допустили країну-агресора. 

Збірну Росії представлено в групі С під назвою Team IESF.

IESF намагалися уникнути бойкоту та повторити санкції щодо Росії, запроваджені провідними турнірними операторами й заборонили збірній країни-агресора грати під власною назвою та з власним прапором, проте цих заходів виявилося недостатньо і збірні України, Данії та Фінляндії все одно відмовилися брати участь у чемпіонаті. 

Нагадаємо, що Українська збірна з CS:GO була відібрана Українською Федерацією кіберспорту UESF, та виборола право брати участь на Чемпіонаті Світу IESF, посівши друге місце на Чемпіонаті Європи під егідою Європейської Федерації кіберспорту. На відміну від Всесвітньої федерації, Європейська Федерація кіберспорту заборонила збірній Росії брати участь у змаганнях під її егідою. 

Коментар Gameinside: Ми часто говоримо про поганих росіян, та забуваємо, що існують і погані українці, особливо це проявляється в кіберспорті. Маємо два приклади:

  • Збірна України, що складається з молодих гравців, відмовляється від поїздки на важливий закордонний турнір через те, що в ньому беруть участь росіяни. 
  • Професійна команда NAVI тримає в складі росіян, які навіть не змінили свої прапори на нейтральні на Liquipedia та жодним чином не засудили війну. 

Також приємно відмітити підтримку України провідними європейськими країнами. Ця підтримка надзвичайно важлива для перемоги. 

Материалы по теме

Weplay оголосила про призупинення проекту Weplay Academy League до кінця війни

0

Weplay оголосили про призупинення їх унікального проекту Weplay Academy League принаймні до закінчення війни. Чутки про проблеми ліги з’явилися майже одразу після закінчення шостого сезону на початку 2023 року, тоді декілька іноземних команд оголосили про звільнення своїх академій, що давало сигнал про проблеми в головній лізі, де ці команди змагалися.

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

Кіберспорт — що пішло не так? Переклад статті колишнього працівника ESL

Публікуємо переклад цікавої статті з поглядом з «середини» кіберспорту. Автор статі 15 років пропрацював в індустрії, дев’ять з яких провів в лавах найбільшого турнірного оператора ESL. Ми неодноразово поверталися до головних проблем кіберспорту, проте думка Олівера Максфілда цікава насамперед своєю експертністю.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю