Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Наближається до розв’язки Мейджор з VALORANT під назвою VALORANT Masters Copenhagen. На турнірі залишилося лише чотири команди, за одну з яких грає наш земляк Кирило Ange1 Карасьов.

Його команда FPX сьогодні зіграє у півфіналі нижньої сітки проти Fnatic у матчі до двох перемог на трьох картах. Переможець вийде у фінал сітки лузерів і займе мінімум місце у трійці найсильніших.

Матч розпочнеться о 21.00 за Києвом. Йому передуватиме фінал верхньої сітки, де зіграють команди Optic Gaming та Paper Rex. 

Безумовними фаворитами матчу вважаються Fnatic. У останніх п’ятьох очних зустрічах європейська команда отримала чотири перемоги. Більше в них вірять і букмекери, які зробили коефіцієнти 1,55 до 2,35 на користь Fnatic.

Нагадаємо, що на турнірі розігрується призовий фонд у 650 тисяч доларів США. Переможець отримає 200 тисяч доларів.

Результати останніх зустрічей команд

Склад FPX

Склад Fnatic

На цей час Fnatic займають першу сходинку європейського рейтингу у той час, як FPX займають друге місце. Сьогоднішній матч буде принциповим, бо визначатиме не тільки хто пройде далі, а й хто найсильніший у Європі на цей час. 

Сітка турніру

Пряма трансляція

Читайте також інтерв’ю з Ange1 з турніру у Копенгагені.

Материалы по теме

G2 перемогли у весняному фіналі LEC. Всі результати турніру

0

G2 перемогли Fnatic в фіналі європейської ліги з LoL – LEC. Підсумковий рахунок на табло склав 3-1. За перемогу G2 отримали пряме запрошення на MSI. 

Гравці NAVI підіграли російській пропаганді в річницю повномасштабного вторгнення

0

Перед річницею повномасштабного вторгнення Росії в Україну гравці NAVІ українець Ange1 та росіянин suygetsu передали персональне вітання російському телеграм-каналу VALORANT INFO з майже 60 тисячами підписників, показуючи, що ми “єдиний народ”.

fnatic замінили три гравці в основному складі з CS2

0

fnatic оголосили новий ростер з CS2. Команда замінила одразу трьох гравців основного складу, намагаючись повернутись до світового Олімпу.

fnatic перемогли на VALORANT Red Bull Home Ground #4. Турнір обійшов за переглядами Thunderpick World Championship

Перемогою fnatic завершився досить великий міжнародний турнір з VALORANT Red Bull Home Ground #4. Турнір був цікавий для нашої аудиторії тим, що в ньому брала участь велика кількість топових команд, а також японська команда FENNEL, яку тренує український спеціаліст Іван Johnta Шевцов.