Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ще один українець приєднався до російської команди. Алік V-tune Воробей, який після початку повномасштабної війни встиг пограти за такі українські клуби, як NAVI та B8, вирішив приєднатися до складу російської команди 9Pandas, яку спонсорує російський букмекер PARI.

Гравець зіграє на кваліфікаціях ESL Kuala Lumpur 2023 у повністю російському складі і від результатів залежатиме залишиться він в команді, чи просто заробить ярлик колаборанта заради примарної мрії.

Як бачимо, приклад Team Spirit просто кричить українським професійним дотерам: “Йди в команду з росіянами, щоб виграти The International”.

Склад 9Pandas на кваліфікації ESL Kuala Lumpur 2023

V-Tune
Kiyotaka
RAMZES666
 Rodjer
 Afoninje

Материалы по теме

Стали відомі всі учасники ESL One Kuala Lumpur 2023. Серед них лише один українець, який грає за російську команду

0

Стали відомі всі учасники першого Мейджора з Dota 2 в новому сезоні. Турнір відбудеться з 11 по 17 грудня в Куала Лумпур і збере 12 команд, лише три з яких отримали прямі запрошення, а всі інші відбиралися через сито відбіркових.

Володимир No[o]ne- Міненко приєднався до Entity, де грають росіяни. Звернення гравця і реакція спільноти Dota 2

Відомий український професійний дотер Володимир No[o]ne- Міненко повідомив про те, що приєднався до міжнародної команди Entity, в складі якої грає два росіянина і один білорус.

Російський блогер з 5,5 мільйонами підписників зняв пропагандистське відео з 9Pandas. Марія Гуніна в шоці і виправдовується

Команда 9Pandas з Dota2 потрапила у блог прокремлівського блогера Амірана Сардарова (канал «Дневник Хача»). Блогер, відомий своєю підтримкою війни в Україні, зняв контент з гравцями Панд прямо на The International. Лише за день відео зібрало майже 400 тисяч переглядів.