Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Віталій Волочай у своєму телеграмі прямо звинуватив голову Міжнародної Федерації Кіберспорту IESF Влада Марінеску в тому, що він організував повернення росіян на міжнародну арену.

За словами Вілата, Марінеску гарантував голоси азійських та африканських членів IESF на користь Росії в обмін на вихід з правління федерацією російського представника, щоб не ділитися російськими грошима, які заходять в федерацію. 

Відомий коментатор не пояснив, звідки він отримав цю інформацію. 

Влад Марінеску, президент IESF особисто організував повернення росіян до кіберспортивних змагань.

Він добре знав, що глобально це нічого не означає, але це потужний для русні інфопривід.

Тому Влад Марінеску, за допомогою Президента Федерації Дзюдо, Маріуса Вайзера, дуже близького до путіна персонажа, запропонував простий обмін.

Колишній генсек федерації кіберспорту росії, і член правління IESF Констянтин Сурконт йде зі свої посади Члена Правління, і більше не отримує % від попилів, а в замін Влад Марінеску гарантує голоси азійських і африканських членів IESF за повноцінне повернення русні.

Жаба гадюка кароч, Влад Марінеску знає що з русні можна витягнути багато бабліща, що він і робить. Пле пиляти руські бабки і ділитися з русньою він не хотів. Тому отакі були умови. І русня на них погодилася а Марінеску провів рішення борда федерації!

Материалы по теме

Федерація кіберспорту Росії протестує щодо рішення IESF. Каже, що залишиться вірною прапору Росії

Федерація кіберспорту Росії на своєму офіційному сайті виклала хронологію подій і висловила протест щодо рішення міжнародної федерації кіберспорту IESF допускати російських спортсменів до своїх змагань виключно в нейтральному статусі і під нейтральним прапором.

Перемога UESF. Міжнародна федерація кіберспорту IESF допускатиме на турніри росіян тільки під нейтральним прапором

Стало відомо, що після розгляду скарги Федерації кіберспорту України UESF, Міжнародна федерація кіберспорту IESF прийняла рішення дозволити росіянам виступати на їх турнірах в тому числі на майбутньому Чемпіонаті Світу в Ріяді виключно в нейтральному статусі під нейтральним прапором.

Monte виграли українскі відбіркові з Dota 2 від федерації UESF і гратимуть на європейських відбіркових за путівку на Чемпіонат Світу

0

Dota 2 склад українського клубу Monte став переможцем українських кваліфікацій від Федерації кіберспорту України на Чемпіонат світу національних збірних, який відбудеться в Саудівській Аравії.

Українські гравці Monte не змогли отримати дозвіл виїхати з країни на IEM Chendu

Український клуб Monte повідомив, що пропустить IEM Chendu – турнір з CS2 в Китаї з призовим фондом в 250 тисяч доларів, на якому зіграє чимало команд зі світовим ім’ям.