Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Аналітична компанія Newzoo значно погіршила свої прогнози щодо зростання ігрового ринку. Так за новими даними ринок комп’ютерних та мобільних ігор зросте лише на 0,6% (до $184 мільярдів) у порівнянні з прогнозованими 2,6%.

На думку аналітиків на ріст негативно вплинув мобільний сегмент, де продовжується протистояння Epic Games та Google через комісії в Play Market. Через це дохід мобільних платформ впаде на 1,6% до $90,4 мільярда. 

Ринок консолей навпаки зросте на 1,9% до $53,2 мільярда, проте цей ріст в ризу менший, ніж прогнозувалося у минулому році. 

Найбільш стабільним залишається ринок ПК де відмічається ріст на 3,9% до $40,4 мільярда.

Материалы по теме

Аналітичне агентство Newzoo катастрофічно помилилося з прогнозами щодо зростання геймінгу та кіберспорту

Аналітичне агентство Newzoo, відоме своїми сміливими прогнозами стосовно світлого майбутнього геймінгу та кіберспорту, підкорегувало свій прогноз на майбутнє.

Newzoo зробила свій прогноз на зростання кіберспорту у 2022 році. Ми розповідаємо, чому все це брехня

Аналітична агенція Newzoo зробила свій прогноз на розвиток кіберспорту у 2022 році. Newzoo відомі своїми гіперперебільшеннями, над якими сміються всі, хто вариться в кіберспорті і знає його з середини.

Розробники: російський ринок відеоігор чекає найсерйозніше падіння за всю історію

0

У 2021 році російський ринок відеоігор виріс на 9%, до 177,4 млрд руб., Підрахували в маркетплейсі ігор My.Games (належить VK). У 2019 році він становив лише 121,3 млрд руб.