Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Збірна України, яку представляють гравці клубу IKLA, посіла перше місце серед 16 країн у відбіркових для Східної Європи на Чемпіонат світу IESF. Друге місце дісталося збірній Польщі, третіми стали угорці, а четвертими фінішувала збірна Сербії.

Всі ці команди поїдуть на фінальну частину Чемпіонату світу серед збірних, де розігруватиметься 100 тисяч доларів США. 

Відбіркові проводяться і в інших регіонах планети, загалом на фінал турніру у Румунію поїде 16 колективів з усього світу. Змагання розпочнуться 25 серпня і закінчаться 3 вересня. 

В турнірі не беруть участь збірні Росії та Білорусі, бо командам з цих країн заборонено змагатися на турнірах федерації IESF. 

Материалы по теме

Збірні України в шести дисциплінах розпочали європейські кваліфікації на Чемпіонат світу WEC24

Федерація кіберспорту України UESF повідомила, що розпочались Європейські кваліфікації на Чемпіонат світу від IESF. В усіх перерахованих дисциплінах братимуть участь українські збірні, які було визначено на національних кваліфікаціях навесні цього року. 

Колишній тренер IKLA шукає інвесторів або роботу в Європі чи Америці

0

Колишній тренер українського клубу IKLA і аналітик студії Maincast Роман WOLF Михайленко повідомив, що шукає роботу в Європі чи Америці на посаді тренера чи аналітика, а також готовий зібрати команду для інвесторів.

Головна зірка IKLA виступить за Monte

0

Головна зірка IKLA Владислав kvem Король зіграє за Monte на турнірі RES Regional Series 1, про це повідомив CEO IKLA Максим Беднарський і клуб Monte.

Український клуб IKLA припинив діяльність. Згадуємо історію амбітного проекту Максима Беднарського

Український клуб IKLA не зміг пережити перехід на нову версію Counter-Strike і поразку на відбіркових до RMR PGL Major Copenhagen 2024.