Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Мы подготовили для вас эксклюзивное видеобращение к СНГ зрителям от вице-президента ESL — Майкла Carmac Бличарза.

carmac1

Всем привет! Нам очень приятно когда много фанатов смотрит трансляции IEM и вообще события ESL. Горячо вас всех приглашаю смотреть IEM Katowice. Ваша помощь, ваша поддержка нам и игрокам нужна в этом году больше, чем в каждом прошлом. Пожалуйста, смотрите, поддерживайте своих любимых игроков, но и надеюсь увидеть вас тоже где-то в СНГ.

Смотреть видео здесь.

Материалы по теме

Стали відомі всі 24 команди, які зіграють на ESL Pro League XVI

Стали відомі всі команди, які зіграють в наступному вже шістнадцятому сезоні ESL Pro League. До 24 колективів увійшли 15 партнерів ліги, ще три команди ESL запросили за власним світовим рейтингом, останні 6 клубів вийшли з Conference Stage.

Heroic стали партнерами ESL — будуть отримувати прямі інвайти на турніри та брати участь у розподілі прибуткив турнірного оператора

Команда Heroic отримала партнерство з ESL. Нагадаємо, що партнери найбільшого світового кіберспортивного оператора отримують прямі інвайти на більшість турнірів, які проводить ТО. Також вони беруть участь у розподілі грошей, які ESL заробляє від спонсорів змагань.

ESL випустили крутий трейлер до IEM Cologne 2022. Події відбуваються в готичному соборі

0

Останнім великим турніром у CS:GO перед літньою перервою стане IEM Cologne 2022, на якому буде розіграно престижний кубок та 1 мільйон доларів. ESL підготувала крутий трейлер турніру, який пройде на великій арені в присутності глядачів.

ESL заснувала власний «Оскар» у CS:GO. Нагороду будуть давати у трьох номінаціях, а голосувати будуть самі гравці

ESL вирішила заснувати власну премію з CS:GO. Не дивлячись на те, що саме ESL багато років залишається головним організатором турнірів у світі, нагородженням гравців і складанням світового рейтингу займається стороння організація HLTV.org