Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олексій yXo Малецький взяв цікаве інтерв’ю у колишнього снайпера NiP Данила headtr1ck Валітова, який зараз виступає за український клуб B8.

З інтерв’ю ви дізнаєтеся про те, як гравець потрапив в кіберспорт, як робив перші кроки до успіху, як потрапив в NAVI і чому не закріпився в основному складі. Як потрапив в NiP і чому вилетів та багато іншого. 

 

Материалы по теме

NiP звільнять трьох гравців і тренера, серед звільнених буде і українець headtr1ck

0

HLTV з посиланням на власні джерела повідомляє, що після провалу на RMR шведський клуб NiP вирішив звільнити трьох гравців в тому числі й українця Данило headtr1ck Валітова. Разом з гравцями організація звільнить і тренера команди.

NiP з тріском провалили RMR і вперше з 2018 року не пройшли на Мейджор

Вперше за кілька років одна з найтитулованіших організацій в Counter-Strike не змогла пройти на Мейджор. В останнє таке ставалося з NiP у далекому 2018 році, коли вони не змогли пройти на ELEAGUE Major Boston. Після цього шведський клуб завжди відбирався на головну подію року.

headtr1ck дав ексклюзивне інтерв’ю після поразки NiP від NAVI

Наш спеціальний кореспондент на BLAST Premier Fall Final 2023 пан D3str0_o взяв коротке ексклюзивне інтерв’ю у headtr1ck після поразки NiP від NAVI. Нажаль NiP залишили турнір і ми не побачимо headtr1ck у Play-off.