Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Віктор sdy Оруджев поділився, що поки не може знайти нову команду, бо всі команди хочуть, щоб він мав стабільну можливість виїжджати на турніри за кордон. Також команди прагнуть, щоб він грав у складі з росіянами.

Колишній лідер Monte дав інтерв’ю непрофільному виданню, де розповів чимало цікавого про свою колишню і нинішню кар’єру. Особливо цікавими є моменти стосовно ймовірної нової команди гравця. 

Вже було за цей період десь шість чи сім пропозицій, але деякі обірвались, деякі просто заглохли, хтось десь іншого взяв гравця, деякі мені не сподобались, і ще поки чекаю.

Можу розказати причини, які виникають, бо вони доволі болючі. По-перше, команди хочуть, щоб в мене був стабільний виїзд, щоб я міг спокійно покинути країну в будь-який момент. І ще деякі команди питають про те, як би я ставився до гри разом з росіянами. На цьому грунті виникають конфлікти і такі команди також відпадають.

Материалы по теме

ESL Challenger at DreamHack Summer 2024 – результати турніру за 100 тисяч доларів

0

Перемогою Complexity завершився ESL Challenger at DreamHack Summer 2024, який проходив цими вихідними в Швеції. З цікавого в турнірі брала участь нова команда Віктора sdy Оруджева ENCE, яка легко виграла свою групу, проте розгромно програла в першому ж турі Falcons.

Віктор sdy Оруджев приєднався до європейського складу клубу ENCE

Віктор sdy Оруджев приєднався до європейського клубу ENCE. Український гравець, який кілька місяців тому несподівано пішов з Monte, нарешті знайшов нову команду і зможе продовжити грати на найвищому рівні.

ВІДЕО: Історія sdy від трьох років до розставання з Monte

0

В мережі з’явилося цікаве біографічне відео про Віктора sdy Оруджева. У 20-ти хвилинному ролику на каналі GoodGameGentlemen розповідається про кар’єру гравця від трьох років, коли він вперше сів пограти в CS 1.5 і до моменту, коли його шляхи і шляхи клубу Monte розійшлися.