Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Професійний гравець та тренер з Dota 2 Андрій Ghostik Кадик розповів про те, як на нього вплинула війна, чим займається зараз, що взагалі не може тренувати росіян, про ставлення росіян до українців в доті та яким бачить кіберспорт у майбутньому.

«Намагаюсь не падати духом, знаходити в собі оптимізм. Один з родичів зараз на Донбасі на передовій. Ми одружилися за 2 тижні до початку війни, хотів дружину відправити до Польщі, але вона сказала, що якщо мене призвуть, то підемо разом воювати. 

Спочатку війни я був в ілюзії, що треба людям розповісти, що відбувається. Але потім зрозумів, що марно витрачати на це сили та час. В мене є власний приклад, коли моя колишня, яка тут в Україні була і все знає, питає  — Як там у вас? Потім каже, що ми тут не розуміємо, як у них в Росії складно, а під кінець вона мені сказала, що от так вам і потрібно. 

В мене до команди (Team Empire, де Андрій був тренером) образ нема, вони максимально підтримали, але я не бачу, як я зараз можу тренувати російських гравців.

Зранку граю в доту до чотирьох ігор, бо треба обов’язково відволікатися, бо інакше з глузду можна з’їхати.

Ставлення в матчах таке, що навіть деякі професійні гравці з Росії щось рофлять про «сидиш в підвалі», коли падає трон пишуть літеру Z, тому я взагалі не розумію, що буде з кіберспортом.  Можливо Україна буде грати в європейському регіоні»

Раніше Артстайл розповів, як в один день через війну обнулилося усе його життя.

Материалы по теме

Організатори Чемпіонату Світу з Fortnite дискваліфікували російських гравців через війну в Україні

Розробник гри Fortnite дискваліфікував росіян з Чемпіонату Світу з популярної королівської битви, посилаючись на санкції, які було введено після початку повномасштабної війни в Україні.

Росіяни та білоруси не можуть нормально грати в Mortal Kombat 1, доводиться підключати VPN

Росіяни та білоруси не зможуть нормально грати в Mortal Kombat 1. Гра вийшла у ранній доступ 14 вересня і багато гравців по всьому світу почали в неї грати, проте не гравці з країн-агресорів.

Ghostik відкрив великий збір на БПЛА Лелека для ОЗСП Азов. Залучайтеся і наближуйте перемогу

0

Відомий український стрімер і колишній професійний гравець в Dota 2 Ghostik запустив великий збір на БПЛА Лелека для Азову. Приєднуйтесь, щоб допомогти зіграти 1,6 мільйона гривень і наблизити перемогу.

Підписуйте петицію проти участі в Олімпіаді псевдонейтральних спортсменів з Росії та Білорусі

0

Європарламентарі ініціювали петицію, яка передбачає заборону безумовної участі атлетів з країн-агресорок в Олімпіаді 2024 року, навіть у нейтральному статусі під Олімпійським прапором.