Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Професійний гравець та тренер з Dota 2 Андрій Ghostik Кадик розповів про те, як на нього вплинула війна, чим займається зараз, що взагалі не може тренувати росіян, про ставлення росіян до українців в доті та яким бачить кіберспорт у майбутньому.

«Намагаюсь не падати духом, знаходити в собі оптимізм. Один з родичів зараз на Донбасі на передовій. Ми одружилися за 2 тижні до початку війни, хотів дружину відправити до Польщі, але вона сказала, що якщо мене призвуть, то підемо разом воювати. 

Спочатку війни я був в ілюзії, що треба людям розповісти, що відбувається. Але потім зрозумів, що марно витрачати на це сили та час. В мене є власний приклад, коли моя колишня, яка тут в Україні була і все знає, питає  — Як там у вас? Потім каже, що ми тут не розуміємо, як у них в Росії складно, а під кінець вона мені сказала, що от так вам і потрібно. 

В мене до команди (Team Empire, де Андрій був тренером) образ нема, вони максимально підтримали, але я не бачу, як я зараз можу тренувати російських гравців.

Зранку граю в доту до чотирьох ігор, бо треба обов’язково відволікатися, бо інакше з глузду можна з’їхати.

Ставлення в матчах таке, що навіть деякі професійні гравці з Росії щось рофлять про «сидиш в підвалі», коли падає трон пишуть літеру Z, тому я взагалі не розумію, що буде з кіберспортом.  Можливо Україна буде грати в європейському регіоні»

Раніше Артстайл розповів, як в один день через війну обнулилося усе його життя.

Материалы по теме

Олександр Петрик жорстко розкритикував чергові колаборації s1mple та b1t з росіянами на тлі війни в Україні

0

Олександр Петрик жорстко розкритикував професійних гравців NAVI українців s1mple та b1t на тлі їх чергових колаборацій з росіянами. Нещодавно b1t засвітився в інстаграмі відомого російського блогера, а s1mple взяв участь у «благодійному» стрімі разом з чисельними росіянами в тому числі Z-патріотом Фінарготом.

В Росії вербують до армії за допомогою комп’ютерних ігор

0

Російська влада намагається вербувати на війну в Україну за допомогою комп’ютерних ігор. Останнім часом в мережі почали з’являтися чисельні скріншоти з ігор «Світ танків», War thander і навіть World of Warcraft, де боти чи реальні гравці пропонують записуватися у російську армію.

Valve заблокувала карту зі злочинами Росії для користувачів з російськими IP-адресами

0

Valve закрила доступ з російських IP-адрес до карти про злочини Росії в Україні у грі CS:GO. Раніше таку карту створили журналісти найпопулярнішої газети Фінляндії що б привернути увагу до війни молодих росіян, яких, за оцінками експертів грає у кс кілька мільйонів.

Долучайтеся до збору для українського коментатора Dota 2, який пішов до лав ЗСУ, щоб захищати Україну!

Наш гарний друг та штатний коментатор Української Професійної Кіберспортивної Асоціації в дисципліні Dota 2 Андрій Katana долучився до лав ЗСУ, щоб зі зброєю в руках захищати Україну.