Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Не секрет, що Riot Games вже давно розробляють файтинг за мотивами всесвіту League of Legends під кодовою назвою Project L, проте щойно  вони порадували нас новою порцією інформації.

Хоча у свіжому відео розробники не розкривають дату релізу гри, вони розповідають про багато її аспектів і показують чимало ігрових моментів, з яких можна отримати досить повне уявлення стосовно того, на що нам слід очікувати. 

По перше гра не буде схожою на Mortal Kombat чи Soul Calibur, найбільше візуально вона нагадує Street Fighter, от тільки замість відомих героїв популярного файтингу ми бачимо найпопулярніших персонажів LoL, більшість з яких засвітилися в анімаційному серіалі Arcane. 

Дуже схожа як графіка гри, так і анімаційні ефекти. 

Проте файтинг намагається відрізнятися від маси та бути оригінальним. Так бойовий процес має деякі унікальні механіки, наприклад кожен гравець грає двома чемпіонами, яких може змінювати в процесі гри. Взаємодія і підтримка чемпіонами один одного роблять гру не схожою на інші. 

Важлива річ, про яку сказали розробники, полягає в тому, що, як і у випадку з VALORANT, Ріот відразу розробляє гру з прицілом на кіберспорт. 

Розробники вже зустрілися з організаторами турнірів з різних регіонів та консультувалися з ними щодо самої гри та її кіберспортивного майбутнього. В планах Riot зробити Project L провідним кіберспортивним файтингом та стати лідером у цьому розділі кіберспрту так само, як вони це зробили з LoL та намагаються зробити з VALORANT. 

«Ми створюємо цю гру з урахуванням організаторів турніру і ми хочемо дати вам змогу продовжувати просувати нашу спільноту вперед» – каже виконавчий продюсер Том Кеннон.

Читайте також: Фанат створив точку копію Dust II для VALORANT — це перша кастомна карта для шутеру Riot

Материалы по теме

Анонсовано перші Олімпійські ігри з кіберспорту. Згідно з угодою з МОК Саудівська Аравія контролюватиме їх 12 років

Міжнародний Олімпійський Комітет оголосив, що перші Олімпійські ігри з кіберспорту відбудуться в Саудівській Аравії.

Оновився рейтинг Valve, через який команди проходять на Мейджор. В рейтингу враховуються українські турніри серії ROG CUP

0

Valve оновили свій рейтинг, який є ключовим для потрапляння команда на RMR і, відповідно, на Мейджор. Враховуючи те, що на найближчий Мейджор взагалі не буде жодних відкритих кваліфікацій в Європі, рейтинг Valve стає надзвичайно важливим для кожної команди.

Збірні України в шести дисциплінах розпочали європейські кваліфікації на Чемпіонат світу WEC24

Федерація кіберспорту України UESF повідомила, що розпочались Європейські кваліфікації на Чемпіонат світу від IESF. В усіх перерахованих дисциплінах братимуть участь українські збірні, які було визначено на національних кваліфікаціях навесні цього року. 

Батальон Варшава. Монте підписали dycha⁠ і hades⁠ і перетворилися в клуб з польським ядром, орієнтованим на ЄС

Monte фактично переїжджають до Польщі, принаймні тепер на HLTV ми будемо бачити у команди саме польський прапор, що виглядає вкрай дивно з огляду, що логотип Монте зроблено на базі українського тризубу.