Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Игрок команды forZe присоединился к коллективу Virtus.pro, об этом сообщил известный инсайдер Аркадий OverDrive Мясницкий в своем twitter-аккаунте.

https://twitter.com/ABOverDrive/status/1447503699975327744

Ранее в социальных сетях сообщалось, что к составу присоединиться игрок с никнеймом на букву F и это не flamie. Как уже стало известно, скорее всего он заменит игрока с ником sanji.

До этого инсайда ростер команды выглядел таким образом:

  • Тимур buster Тулепов
  • Алексей qikert Голубев
  • Джами jame Али
  • Санжар sanji Кулиев
  • Марекс YEKINDAR Галинскис
  • Дастан dastan Акбаев (тренер)

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Андре «⁠drop⁠» Абреу выиграл свой первый турнир за пределами Бразилии. Итоги IEM Fall 2021 North America

Напомним, что Евгений FL1T Лебедев был членом команды forze с 23 октября 2018 года и смог заработать $121,948 призовых за карьеру.

Материалы по теме

Movistar Riders перемогли російську команду Outsiders та стали чемпіонами ESL Challenger Valencsa 2022, заробивши 50 тисяч доларів

0

Команда Movistar Riders  стала тріумфатором турніру ESL Challenger Valencsa 2022. У фіналі іспанці перемогли російську п’ятірку Outsiders (Virtus.pro), та заробили 50 тисяч доларів.

Лідер команди OG назвав фантастичну ціну, яку VP запросили за Yekindar. Європейський колектив просто не зміг дозволити собі такі витрати

0

Лідер команди OG, яка нещодавно оновилася двома молодими гравцями, розповів про те, що в першу чергу OG розглядали кандидатуру Yekindar, проте ціна на зіркового гравця Virtus.pro виявилася захмарною навіть попри те, що його перевели в запас.

Virtus.pro нарешті зможуть виступати під власною назвою, правда для цього довелося найняти новий склад по грі, яка належить їх же власнику

Російський пропутінський клуб Virtus.pro нарешті розкрив таємницю, де саме вони будуть виступати у власній новій формі, та під власною назвою. Враховуючи те, що кругом на команду накладені санкції через війну в Україні, ніхто не міг зрозуміти, про який турнір і яку гру каже команда в анонсах.

Команда Virtus.pro замінила казахстанця та латиша на двох росіян, до складу взяли гравців k23

0

Російський клуб Virtus.pro доповнив свій ростер з CS:GO двома новими гравцями, замінивши латиша та казахстанця гравцями з паспортами Російської Федерації.