Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Игровая платформа Esportal.com объявила об интересном шоу-матче, который пройдет онлайн. Известные стримеры, аналитики и игроки в CS:GO объединились в две команды и сыграют матч BO3. 

Команда Hooch: Hooch (тренер Winstrike, аналитик), petr1k (аналитик StarLadder, ютубер), Delight (ютубер, CEO 100PingGods), Lack1 (игрок Winstrike), n0rb3r7 (игрок Syman Gaming).

Команда QRUSH: QRUSH (стример, игрок Ha MaSSe), Бустер (стример, ютубер), KrizzeN (игрок Winstrike), Krad (игрок Hard Legion), kinqie (игрок Hard Legion).

Матч состоится 26 апреля, начало в 17.00

Материалы по теме

Росіяни обдурили організаторів PGL Major Copenhagen 2024, тему підняли українці і навіть портал HLTV

Російський клуб Aurora “красиво обійшов” загальноприйняті правила в кіберспорті і особливо на турнірах найвищого рівня, якими є Мейджори в CS2. Про цей випадок написали навіть на HLTV.

Команда Слаксера і Петрика посіла друге місце на міжнародному турнірі з CS2

0

Українська команда за участю стрімерів Slaxer та Petr1k посіла друге місце на міжнародному турнірі CEE Champions: Streamers Edition 2023.

Petr1k та Slaxer зіграють в складі збірної України на турнірі CEE Champions STREAMERS EDITION

Українські стрімери Petr1k та Slaxer братимуть участь у міжнародному турнірі CEE Champions, де зіграють за 30 тисяч доларів.

Олександр Петрик запустив чергову лотерею для допомоги ЗСУ! Залучайтеся та наближайте перемогу України

Олександр Петрик запустив чергову лотерею, щоб допомогти зібрати на мікроавтобуси для ЗСУ! Лотерея вже стартувала у боті-волонтері @petr1kbot. Заходьте в бота, купуйте квитки та чекайте підбиття підсумків.